Nedělní koláž IV

neděle 17. února 2019
. . .


4 komentáře

 1. Dobrý den,pěkná koláž. Mám ráda jednoduchost v oblékání, vzory nemusím a to bude letos asi problém-včera jsem vyrazila do nejmenovaného obchodního domu v Brně nejen na kafe s kamarádkami, ale i s předsevzetím si něco pěkného na sebe koupit.To, co jsem viděla v mnoha obchodech mě dost zarazilo a znechutilo. Trendem letošního roku zřejmě budou 50. - 80. léta a to je to, co zrovna nemusím. Možná to sluší mladším ročníkům, ale já nechci chodit v hadrech se vzory jako na zástěře mojí babičky, nechci ani plisovanou sukni, ani růžový,plyšový kabát,ani hnusný,vytahaný,růžový svetr,který vypadá už hodně obnošeně.Nárameníků na baloňáku jsem si užila v mládí až dost,ještě chyběly ty vycpávky...:(Byl to fakt návrat v čase, jako když otevřete babiččinu skříň, totální retro.Chápu,že se to někomu líbí, mě to ale otrávilo. Děkuji za to, co mám ve skříni:)
  Krásné dny přeji.
  Irena N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si dál pluju na své černobílé vlně, vzory nevzory, trendy netrendy, já jsem pořád - basic triko nebo košile, kalhoty nebo džíny. Nejlíp se mi tak kombinuje celý šatník a ráno se netrápím, co na sebe a už vůbec ne tím, že se jedno nehodí ke druhému. :)

   Krásné dny, Iren!

   Vymazat
 2. No přesně,moje řeč:) Já módním trendům rozhodně nepodléhám:)Nosím to,co se mi líbí a v čem se cítím dobře. No a to,co jsem o víkendu viděla v obchodech, tomu se snad ani nedá říkat módní trendy.
  Mějte se krásně.
  Irena

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT