The New Bohemians: Cool and Collected Homes

čtvrtek 21. února 2019
Toto jsou fotky z knížky The New Bohemians: Cool and Collected Homes autorky Justiny Blakeney. A mě u nich napadlo jen to, že se mi chce chrochtat blahem. Kniha je plná inspirativního bydlení, tvůrčích domácností, které jsou naprosto jedinečné. Aneb jak zdánlivým "nepořádkem" nejlépe vyjádřit svou osobnost.

11 komentářů

 1. Milá Olívko, krásný příspěvek a ty fotografie. Ty budu zase prohlížet několikrát. Stále Vás sleduji, poslední dobou méně píši, ale blog nevynechám ani jeden den, instagram sleduji také. Děkuji Vám i za "lajknutí" mého některého příspěvku na instagramu, moc si toho cením. Obdivuji co všechno obdivujete, co se Vám vše líbí, jak jste všestranně založená. Přeji Vám jen to nejlepší. S pozdravem Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluško, vy mi vždycky uděláte obrovskou radost a zlepšíte den! Moc Vám za to děkuji!♥

   Vymazat
 2. Pozdravujem zo Slovenska milá Olívka,až teraz som schopná napísať pár slov.V rodine boli oslavy- v rodine máme 3 Vodnárov a potom sa mi znova vrátila choroba.Možno som mala lepšie odležať tú prvú v januári...ešte sa cítim slabá,ale verím, že bude len lepšie a lepšie.
  Na tento príspevok som jednoducho musela reagovať.Ten zdanlivý "neporiadok" v byte sa mi veľmi páči. I veľa vecí v ňom. Napríklad kreslo na druhom obrázku,tyč na kabely pod zrkadlom - úžasný nápad.A najmä veľa kvetov, ktoré si ja nemôžem dovoliť...
  Olívka, ďakujem za skvelý príspevok.Je to pre mňa, akoby som čítala dobrú knihu. Pozdravujem a želám zajtra pekný deň.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marto, chyběla jste! Brzké uzdravení. ♥

   PS: Moc se mi líbí, jak si všímáte detailů.

   Vymazat
 3. Co k tomuto příspěvku dodat?! Jo, to je vono!
  P.S. Kruhy na závěs na květináč jsou již objednány :)
  Zdravím J.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc se mi líbí ten pracovní stůl. Chtěla bych doma trošku víc otevřených polic a skříní, ale nebydlím sama ;) Tak aspoň tady si jich užiju do sytosti. Krásný den a příjemný víkend :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky ne, ale otevřené police jsou vítány, neb při vkládáni do nich nemusí být vynaloženo žádné zbytečné úsilí - otevírání/zavírání dvířek atd. :D

   Vymazat
 5. Tak to je přesně ta jedinečná osobitost, to neokoukané, všechny ty věci vypadají,jako by je tam právě někdo odložil.Není to naaranžované,vystavené, prostě to tam jen tak leží. Aspoň já z toho mám ten dojem, taková uvolněnost, žádná křeč....a ta omšelost je taky fajn:)
  Krásné dny a děkuji za příjemné pokoukání.
  Irena

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT