Látky a potisky

sobota 30. března 2019
Díky BRO. jsem začala vnímat látky a jejich vzory, díky IKEA hledat za každým výrobkem designéra. Tak jsem potkala TORGERD, látku, které mám dnes plný instagram i se stories a za jejímž vzorem stojí Malin Gyllensvaan...


...a díky jejímu instagramu zjistila, že má na svědomí ještě jedno IKEA povlečení a taky loňské vánoční papíry a vánoční zaječí ozdoby, které byly vyrobeny podle Malininy ilustrace.
Malin florální motivy mě baví obzvlášť a jsou důkazem toho, že čerpat inspiraci v přírodě je ten nejlepší nápad. Příroda je mocná čarodějka a vytváří neuvěřitelnou krásu, proto poklona všem, kteří ji dokáží proměnit v další skvost díky své fantazii, talentu a umu.

6 komentářů

 1. Milá Olívka, som ti vďačná a ďakujem ti, že si nám znovu umožnila vidieť krásu.Pani Malin má úžasnú fantáziu! Motívy jej tvorby, kombinácie farieb, pestrosť, celé je to taká nádhera, že som sa pri pozeraní jej instagramu nechtiac usmievala. Milujem vtáčiky,kvety, prírodu. Aj to je jedno z radostí môjho života.
  "Jar je krásna pre toho, kto zažil dlhú zimu. B.Bjornson
  Pozdravujem Olívka.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marto, tvé komentáře jsou jako pohlazení, moc ti za ně děkuji! ♥

   Vymazat
 2. Krásné látky! Květy,ptáci,motýli to se mi nikdy neomrzí. V IKEA mě nedávno zaujal černý ušák s květinovým vzorem.Krása:)
  Irena

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT