Pokrok

pondělí 11. března 2019
Já vás nechci nudit, ale kdo sleduje instagram všiml si, že mé stories bylo o víkendu nabušené samým tvořením. Děje se nevídané a já žasnu sama nad sebou, ale od pátku šiju, vyšívám, nakupuju nitě, vymýšlím aplikace, vytahuji hadry ze skříně, přišívám výšivky nebo jen kusy látek á la záplata. Na nic jiného nemám myšlenky. V mezičase jen proběhl úklid a zalila jsem kytky, taky vařím, ale jinak jen a jen tvořím. Nepamatuji si, kdy mě něco takhle chytlo a bavilo déle než pár hodin jedno odpoledne. Mám z toho velkou radost. 
Mé srdce patří výšivce......a že to myslím doslova - koukněte níže, na tuto výšivku se teď chystám. 


6 komentářů

 1. Nádherné vyšívané chvíle,Olí ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Olívka, zdieľam tvoje nadšenie a presne viem, o čom hovoríš, pretože som taká istá. Keď sa do niečoho"zažeriem"- čo ma baví, nepoznám rodinu! Tvoje vyšívaníčko vyzerá veľmi zaujímavo a teším sa na výsledok.
  Aj ťa obdivujem-túto techniku som s hodvábnymi niťami nikdy neskúšala-vidím, že máš trpezlivosť.
  Pá.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Marto, hedvábí chce trpělivost a ještě víc čas, čas si k sobě najít cestu a nědělat si naschvály. :)) Takže já se snažím ho necuckovat a hedvábí se snaží netřepit, vycházíme si vstříc. Našli jsme společnou řeč, ale občas to ještě malinko tře. Moc moc díky!

   Krásný den a děkuji za tvé komentáře! ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT