Vyšíváníčko

úterý 5. března 2019
Soňa o sobotním workshopu napsala na svém blogu v neděli a já s ní souhlasím do posledního písmene. Chtěla jsem si své dojmy nechat pro svůj příspěvek a stejně, jako jsem nakonec neodolala a komentovala, tak chci napsat i sem: "Nejvíc si vážím důvěry, toho, že mě nikdo neshazuje a neprobouzí ve mně pocit "dávej pozor, ať to nezkazíš", že si prostě někdo myslí, že i já nešika to zvládnu a můžu na první dobrou vyšívat na košili a ne na starý hadr. To je pocit, který ti jen tak někdo nedá." - to je Ivana. Zamilujete si ji na první pohled, já jsem si ji zamilovala okamžitě. Rozhovor s I. jste si mohli přečíst tady.

Nemůžu letos napsat nic jiného, než jsem napsala před rokem "Jsou lidé, jejichž energie, optimismus a krása duše je tak obrovská, že je žádná slova nedokáží vyjádřit. Ten pocit, který vás naplní, když se nacházíte v jejich blízkosti, sdílíte s nimi jednu místnost...je to jako lavina dobré nálady a inspirace, která se na vás okamžitě přenese, jen vás na rozdíl od laviny nezadusí, ale vykopne do vesmíru. A tak tomu bylo na mém prvním setkání s Ivanou tvořící pod značkou BRO. Její vyprávění vás nadchne, budete mít chuť vyšívat, ať je váš vztah k vyšívání jakýkoli (o tom něco vím!) a já se okamžitě chtěla stát umělcem. To chci odjakživa, ale v ten daný moment jsem to chtěla ještě víc, úplně nejvíc." - o víkendu se vše opakovalo. Mám milión nápadů a kupu inspirace, chuť tvořit a zkoušet.

 
Anny pečlivý steh mě fascinoval a trochu jsem se za svou "horkou jehlu" styděla, ale to jsem prostě já! Anna je ta milá s francouzským mikádem. :)

Nůžky, co se mi ani trochu nechtělo dávat z ruky.

Další neskutečně šikovná bytost, vyšívá plným stehem, kterého já se pořád bojím. :) Nemám to nikdy tak krásně úhledné. 


Vrátila jsem je, fakt!
14 komentářů

 1. To je tak krásně napsané...umíte parádně vystihnout pocit, náladu, osobonost. Tak a teď mám taky chuť vyšívat :-). Mějte se fajn. Petra

  OdpovědětVymazat
 2. To je krásné - krásně napsané, krásná výšivka... Ty mě vždycky nakazíš nadšením něco dělat :) <3

  OdpovědětVymazat
 3. Ja ač jsem roky nevyšívalta,tak bydlet blíž,hned bych se k Vám přidala také! Podobné pocity mám já u tvoření věnečků a s květinami😊A také bych Vás všechny moc ráda poznala osobně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A máte to k nám daleko?♥ Jsem ráda, že víte, o čem píšu. :)

   Vymazat
  2. Asi jen 250 km, východní Čechy,co to dneska je, že 😉

   Vymazat
  3. O jej, kilometrově to možná není moc, ale asi to nebude tak easy spojení jako Praha Havířov. :)

   Vymazat
 4. Těším se na další tvoje výtvory.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám tolik nápadů a matroš už u sebe, případně někde v dodávce dopravce! Nemůžu se dočkat! Moc mě to nakoplo. Děkuju! ♥

   Vymazat
 5. Olívka, nech vás chuť tvoriť a skúšať nové veci neopustí. Kreatívny človek sa nikdy nenudí a chce vyskúšať milión vecí...Držím palce, nech sa začaté dielko vydarí.
  Pozdravujem
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
 6. Máte to všechny moc krásný. A tu atmosféru si umím představit. Kdybych byla blíž, ráda bych se k vám přidala. A vyšívání je úplně skvělý, že jo? ;-) Páá. Kl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! Vyšívání je nejvíc skvělý a líbí se mi, jak se u toho soustředěně mlčí. :) ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT