Midi?

čtvrtek 4. dubna 2019
Kalhotové sukně a sukně délky "stará mladá" už tady jednou byly. Za sukýnku do půl lýtek jsem již na základce sklidila posměšky a doma pak uprosila mámu, ať mi tu džínovou nádheru nechá zkrátit. Teď se mi může posmívat kdo chce. Jsou krásné a šik.
...a tak jsem si vzpomněla, kde jsem sukni podobného střihu a délky měla a ona na snímku vlastně ani není vidět. :D :D :D Fotku mám však moc ráda, je to vzpomínka na skvělý den s Myynou a tak.


 
Bylo to otevření pop-up studia - IKEA Pointu na Václavském náměstí a to mi připomíná, že studio bude otevřeno už jen do konce srpna, více tu. Takže kdo to ještě nestihl, má posledních pár měsíců.

6 komentářů

 1. Mně se tyhle sukně strašně líběj, délku mezi koleny a půlkou lýtek nosím nejradši, vlastně asi bez ohledu na to, jestli je to zrovna in. Asi to bude tím, že někde od kolenou dolů začíná ta část nohou, kterou jsem ochotná ukázat. :-) Bane, já tuhle délku fakt miluju. :-) A tvůj výběr je inspirativní! Kl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se stejně na noze nejvíc líbí kotník, takže tato délka splňuje můj základ! :)

   Vymazat
 2. Já mám takhle dlouhé všechny sukně, které se prodávají pro "modelky" 170 cm vysoké :D A mám je ráda. Už je nezkracuji, líbí se mi, jak mi hezky vlají kolem lýtek ;) Krásný víkend

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Olívka, toto je taká "lady" dĺžka, ktorá sa mi vždy páčila a vlastne páči ešte i teraz.Pripadá mi najviac ženská...
  Vďaka Olívka za pekné snímky.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Marto, jsem moc ráda, že se shodneme, je to ženskéé! Díky, díky. ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT