Nové knihy

sobota 6. dubna 2019
Mám nové knihy. Recycled Home a Design Bloggers at Home, obě z Bella Rose. Listuji v nich od včerejška, co jsem je vybalila z krabice, která byla vystlána skvělým papírem (vidíte na fotkách). Knihy o interiérovém designu jsou pro mě tou největší inspirací. Na každé stránce dostávám milión nápadů a chce se mi tvořit, a tak jsem zatoužila po využití prostříhaného papíru. Realizaci uvidíte v týdnu na blogu. Za okny bubnují dešťové kapky a já si s čajem a knížkami užívám víkend. Jo a že si jednou budu číst anglický text a budu vědět, o čem čtu...to se mi vážně ani nesnilo.

V Bella Rose je až do zítřka aktivní slevový kód BDAY10 a při jeho zadání k objednávce máte na vše 20 % slevu a to už jsou - nejen knihy - za podstatně jinou částku. Pamatuji si, když Bella Rose byla jen o bytových doplňcích. Ani nevím, u jaké to bylo příležitosti, ale vzpomněla jsem si na dotazník, kde jedna z otázek byla, co bych si na Bella Rose ještě přála a já se rozepsala - papírenské zboží, balící papíry, stužky, knihy... Co všechno se změnilo za těch deset let, kdy je BR na trhu.? :) Zakladatelka a majitelka Martina se stala mou kamarádkou a také organizátorkou těch nejbáječnějších blogerských srazů a BR už nabízí neskutečně široký sortiment, což má z následek občasně chudší bankovní konto,  ale o to krásnější domov.

Krásné narozeniny! Marti, děláš to vážně skvěle a vytvořila jsi neskutečnou nádheru a skvělý tým.

Já vařím, sadím, čtu, uklízím, tvořím, procházím se...krásný naplněný víkend mějte!

6 komentářů

 1. To máte krásný program na víkend:)Knihy a časopisy o bydlení miluju. Už se těším,co vytvoříte z toho super papíru,ten vypadá opravdu dobře.
  Krásný víkend přeji.
  Irena

  OdpovědětVymazat
 2. Vidíš, knihy som si nevšimla, sú super, ale narodeninovú akciu som využila na koberce, hoci nie tie srdcovky, ale aspoň recy a smerujem k nim...a samozrejme so s tým išla na blog.
  Alena

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Olívka, dobrá voľba! Knihy sú i moja srdcová záležitosť.Ja rada pozerám aj antikvariáty, nájdem tam hotové poklady.Bella Rose má i nádhernú úžitkovú keramiku.
  Pozdravujem, Olívka
  Marta♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT