Kavárna v Myslivně

sobota 27. července 2019
Výlet! Potřebovala jsem výlet. S Tomem a provozem bistra je velmi těžké naplánovat dovolenou, dokonce i třeba jen vyrazit na víkend. Několikrát jsem už plánované volno zrušila nebo přehodila na jiný termín... Pár dní jsem si nechala a vyjela s holkama do Budapešti. Doufám, že to výjde a že se ještě v létě někam na pár dní podíváme.

Moc mi chybí změna prostředí. Luhačovice jsou vždycky dobrý nápad. Dvě hodiny v autě a jsme tam. Já, máma a sestra. Přestože mám Luhačky moc ráda, nebyla jsem tam pěknou dobu. Hodně se změnilo a stále mění, třeba kolonáda je v rekonstrukci. Přibyly nové podniky, "staré" osvědčené oblékly nový kabát... to mi udělalo neskutečnou radost a Luhačovice pro mě tak ještě povýšily. Za nejlepší proměnu považuji Kavárnu v Myslivně. Krásně a citlivě zařízený prostor, výborné doplňky, malý design shop, jehož sortiment (o tom příště) mě stál spoustu peněz, milý personál, výborné limonády. Tleskám.
4 komentáře

 1. Jo,jo Luhačovice tam je krásně 🤗Byli jsme tam před 2 roky poprvé a snad ne naposledy! Máme to skoro přes celou republiku, je to jiný podnik, než kdekoliv jinde 🙂 Také jsme tam měli drink🙃

  OdpovědětVymazat
 2. Olívka ,dobrá dámska jazda. Veľmi si váž, že máš ešte maminku a sestru! Čo ja by som za to dala. Moji rodičia už nežijú, mám 2 bratov, ja som najstaršia. Aj keď si s nimi rozumiem,sestru mi nenahradia nikdy. No, čo už...nič s tým neurobím.
  Želám ti pekný deň.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
 3. Moje oblíbená kavárna. Ty dezerty, mňam. A pak Jizba, kde mi udělají mé oblíbené espresso tonic. A hladové okno s nejlepším teplým oplatkem. Nikde žádné davy. Luhačovice jsou nej. A dámská dovolená jak má být :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné místo a ty dortíky:)U nás je krásně....
  Irena N.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT