Ludovika

úterý 16. července 2019
O Ludovice jsem na blogu ještě nepsala, i když do ní zavítám při každé návštěvě Budapešti. Ludovika je vintage obchůdek a je to tak trochu bizarní místo - a to ať už se jedná o nabízený sortiment, výmalbu nebo dekorace zdobící prostor obchodu. Je tam ale vždy nejmilejší personál, který jde svou vizáží na ruku zaměření obchodu. Nevadí jim focení ani vaše údivem otevřená ústa, jsou zvyklí, že si budete oblečky a doplňky klidně jen prohlížet a nic nekoupíte. Přála bych si podobné místo i tady u nás.6 komentářů

 1. Jé, to je super vetešárna :-) Olív a ceny jsou jak? Odpovídá to vetešárně nebo spíš hoch vintage obchodu? A celkově Budapešť?
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, Ludovika je cenově výš než sekáč, takže ne věci za pár korun, ale na druhou stranu nic, co by si běžný smrtelník nemohl dovolit. A Budapešť mi přijde celkově cenově dostupná. Nezruinovala mě večeře, oběd v restauraci, v klidu jsem si dala víno nebo pivko, zmrzlinu... Navíc jsou všude i supermarkety stejné, jako u nás, kde jsme si třeba nakoupily na piknik. :) Není to jako v Praze na Staromáku. .)

   Vymazat
 2. To je dobrá hrabárna, tam bych si určitě vybrala:)
  Irena N.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT