DIY

čtvrtek 1. března 2012
Dnes vám představím jeden z mých DIY projektů aneb "jak jsem objevila kouzlo nažehlovacích folií".  Dost mě unavovalo shánět trika s potiskem, který by se mi zamlouval a na druhou stranu jsem měla spoustu obrázků, které bych na triku mít chtěla. 
K tvorbě. Je to úplně jednoduché. Stačí koupit nažehlovací fólie, které jsou běžně k dostání např. v PC prodejnách, e-shopech...různé ceny za různá množství v balení. Já pořídila 12 ks ve formátu A4 za 380 Kč. Jediné na co si dejte pozor je, že jsou fólie pouze na bílou bavlnu a pak na barevnou vč. černé. Já při své zbrklosti a lenosti číst návod v angličtině jsem toto důležitě přeskočila, a proto mám teď na černém triku pouze lesklý obdelník ;), zato bílé tílko se náramně povedlo. Posuďte sami...
Takže, když máte vybraný obrázek, tak ho jen vytisknete inkoustovou tiskárnou na nažehlovací fólii, pak přitisknete na tričko, pečlivě žehlíte (nikoli tahem ale tlakem přikládáte žehličku po celé ploše obrázku) cca 3 minuty, poté sloupnete vrchní vrstu a dílo je hotovo :).

2 komentáře

  1. Dobrý den, nažehlovací fólií mám doma, ale bojím se tisknout na trička, jelikož mám obavy, že se to brzy vypere / popraská, atd... Jakou s tím prosím máte zkušenost? Díky! S.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já mám nažehleno více triček a zjistila jsem, že spíš než na folii záleží na materiálu a struktuře trika :). A žehlím spíš na volnější a nepraská to :)

      Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT