Cooking

pondělí 13. srpna 2012
Na létě mám nejraději nepřeberné množství čerstvých sezónních surovin a nákupy na trzích. Jsem "zeleninová" a proto si toto období užívám. Vím, že v dnešní době supermarketů není problém sehnat cokoliv, ale trhy jsou trhy a čerstvé je čerstvé. Z čeho vaříte v létě nejčastěji? Já zjistila, že téměř do všeho (a ke všemu) se dá použít cuketa ;), kterou naprosto zbožňuji a to samé je s paprikami a rajčaty :)) a co teprve houby! Vaříte rádi?

Malá inspirace
4 komentáře

 1. Babička má obrovskou zahradu s čerstvou zeleninou, takže jí chodím pravidelně plenit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám nejhodnější sousedy zahrádkáře a dalším "dodavatelem" je babička mého přítele :), takže mám taky své zdroje ;)))

   Vymazat
 2. Letní vaření je fajn, nakupuju na trzích a živím se saláty.Miluju zeleninu a ovoce, cuketa je moje "maso", taky jsem schopná ji nacpat všude. Kdyby to šlo, tak v létě maso úplně vynechám, chlapům je ovšem potřeba občas nějakou tu flákotu uchystat:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrozně mě pobavilo "cuketa je moje maso", tohle budu říkat :))) a je to přesně tak jak píšeš, v létě se ze mě stává téměř vegan a maso se připravuje jen kvůli chlapům :), ale taky ho nemusí denně, naštěstí!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT