Sweet Animals

pátek 21. září 2012
Dalším zdrojem nekonečného množství inspirace je pro mě Sweet Paul Magazine. Já se nechala inspirovat jarním vydáním loňského roku. Opravdu věrné kopie skutečných zvířat, dětské hračky, v pastelových barvách použité jako dekorace.
Byla jsem v několika hračkářstvích a věřte, že jsou velké rozdíly v provedení a také v cenách. Já ty své pořídila za cca 400 Kč obě.  Nejlepší výběr je v hračkách Pompo. Tam jsem si opravdu zavzpomínala na doby, kdy jsem byla malá. Moc ráda jsem stavěla farmu a ZOO. Teď jsem si koupila žirafího samečka (ano, je to sameček) a sloní samici :).Pak už stačila jen barva ve spreji, ikdyž jsem měla problém je nabarvit, protože vypadaly neuvěřitelně živě, ale já je prostě potřebovala jednobarevné! 

Uvažuju ještě nad losem a malýma ovečkama :)...

8 komentářů

 1. Souhlasím, já čekala co přesně z toho vyleze i když vím, že dle toho jak byli krásní se ti do barvení moc nechtělo, ale výsledek fakt luxus :-) A.

  OdpovědětVymazat
 2. Ty zvířátka v hračkářství u vchodu - to je podraz na rodičovskou peněženku. Je zapotřebí celé stádo a výplata je fuč !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím ti to, taky se mi papírky nechtělo vytahovat...nečekala jsem takovou dardu :). Já myslela, že to stojí pár kaček.

   Vymazat
 3. olivo, mohla bys mi prozradit jakou barvu jsi na ně použila? je to krásné! já mám právě z dětství pár takovýchto zvířátek, tak že bych zašla do sklepa a ještě je trochu využila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to barvy ve spreji, značka PRIMA, odstíny RAL. Barva je na ocel, dřevo, beton, sklo, pro exteriér i interiér a použila jsem ji i na věnec tady http://modedeboulangerie.blogspot.cz/2012/03/velikonocni-diy.html

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT