Originální český blog

středa 31. října 2012
Dnešní den je jedním z mých nejkrásnějších blogerských. Dostala jsem ocenění za originální český blog! Je to pro mě opravdu velká pocta, které si neskutečně vážím a moc za ni děkuji! Tuto "pečeť", které vděčím za stav euforie, který stále trvá a je pro mě velkým povzbuzením v další "práci", navrhla Jana z blogu iDesigner. Líbí se mi jeho jednoduchý, ale přitom výstižný design. Tuto nádhernou cenu jsem obdržela od Jany z mého oblíbeného blogu Jak se bydlí? a je mi tak velmi líto, že už jí cenu nemohu dát! Pravidla pro udílení najdete zde.


Nyní přichází ta velká chvíle, kdy já vyberu tři blogy, kterým ocenění předám:

Chic Ada - Adéle za to, že je to první blog, který jsem začla číst a nemohla se dočkat nových a nových příspěvků. Za to, že u jejího blogu mě napadla myšlenka založit si  svůj vlastní a za to, že je její blog velkou inspirací přesto, že už nepřispívá tak často, jak tomu bylo dřív.

ma maison blanche - Šárce, protože je její blog plný nádherných fotografií. Za různorodost článků, ve kterých se věnuje ať už vlastnímu bydlení (to já ráda), interiérům a krásným dekoracím ve skandinávském stylu. Také proto, že má cit pro krásné věci a je pro mě velkou inspirací. Navštěvovat její blog je radost, a o to jde u blogu především.

Style Cookbook by Simone - Simone "jsem si našla" díky komentáři na blogu Chic Ada, má blog zaměřený především na módu. Přesto, že se jedná o fashion blog, není jenom o hadříkách a kosmetice. Simone je také moc šikovná a zručná, má spoustu tipů pro tvoření a zaslouží si toto ocenění už jenom pro svou slavobránu! Mám ráda lidi, kteří co si umanou, za tím si stojí a jdou za svou představou! :) Na svém blogu sem tam zabrousí k dekoru a interiérům, což je mi blízké a hlavně se Simone sdílíme nadšení pro parůžky, kožešiny a origami!

Na závěr bych ráda zmínila, že každým velkým oceněním je pro mě také nový čtenář a díky této ceně jsem jenom za dnešní den získala tři nové. Děkuji Janě za udělení ceny, a Vám všem za to, že na blog chodíte, čtete příspěvky, píšete mi komentáře. Jsem ráda, že Vás mám!

16 komentářů

 1. 57 čtenářů, ocenění ... jsem na Tebe MOC pyšná !

  OdpovědětVymazat
 2. Juch juch, moc děkuju, už přemýšlím, koho nominuji :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluju! věřím, že tohle ocenění pro tebe moc znamená!

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulacia aj odo mna! Tvoj blog je jednym z mojich naj! Krasny vecer Adika

  OdpovědětVymazat
 5. Olivko děkuji a gratuluji, jsem ráda, že jsme se přes paní M. poznaly;-). Ty ozdobičky jsou kouzelné!

  OdpovědětVymazat
 6. Posílám obejmutí, jsi prostě DOBRÁ :)

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný blog, dnes jsem tady poprvé a ne naposledy. Gratuluji k ocenění. Monika

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT