Calocephalus brownii

středa 28. listopadu 2012
Flóru doma mám moc ráda a kytky prostě k bydlení patří. I když znám lidi, kteří si myslí opak. Ráda si do vázy koupím řezané květiny a se stejným nadšením kupuju ty hrnkové. Když jsem u Jany na blogu viděla tuhle krásu, stříbrný drátovec, věděla jsem, že bez něj nemůžu žít! .) Mimochodem, Janin blog opravdu navštivte. Moc ráda k ní "chodím na návštěvu". Krásně fotí, krásně bydlí a tvoří krásné přírodní dekorace! Zpět k drátovci. Samozřejmě nikde v květinovkách nebyl, ale paní květinářky byly tak moc hodné a drátovec mi sehnaly. V pátek přišla smska, že si můžu drátovec vyzvednout. Nemám tak krásný velký exemplář jako Jana (ani ho neumím vyfotit tak hezky), ale i když je malý, stejně je krásný!


8 komentářů

 1. Fotis krasne ziaden strach! Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi nejhodnější :), děkuji! S tím co fotím jsem vděčná i za takové fotky, ale já si jednou na pořádný aparát našetřím ;)

   Vymazat
 2. Ahoj Olivíčku, no teda - moc děkuji za pochvalu a propagaci mého blogu, moc si toho vážím!!!!:-)) ... a opravdu žádný strach fotíš krásně a tvůj blog patří mezi mé nejoblíbenější pro tvůj osobitý humor a super příspěvky ze všech oblastí. A ještě jsem ti chtěla pochválit e-shop, máš tam skvělé stylové obrázky a dekorace. Měj se prima :)Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem ráda, že nadšení pro naše blogy je vzájemné .). Děkuji taky za pochvalu e-shopu, hrozně mě to potěšilo. Jsem ráda, když se můj výběr líbí .)
   Krásný večer :)

   Vymazat
 3. To je myšák :-) já ho viděla zřejmě u nás v Tescu, ale kvůli hnusnýmu květináči jsem přešla nevšímavě kolem ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto to má být jen v těch přepravkách .) a květináč ať si každý vybere .)

   Vymazat
  2. Jasně, jenže u nás v Tescu je květinový koutek ... jak to jen napsat ... takový - hodně unavený :-( spíš mám pocit, že je to určeno k okamžité likvidaci a ty cenovky mne jen rozesmívají.

   Vymazat
  3. Proto nechodím do těch v Tescu, ale do těch malých "obyčejných", ne předražených, které ženou ceny nahoru, protože platí nákupním centrům šílené nájmy! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT