Simple

pátek 21. prosince 2012
Hledám inspiraci pro prostření vánočního stolu. A tady je jedna velmi, velmi jednoduchá, bílá. Aspoň bílá sváteční tabule, když nebudou bílé Vánoce. Máte už nápad jak si prostřete o Štědrém dni?


all pictures via Hey Look
 

10 komentářů

 1. Jednoduché, čisté a velmi krásné.....Ono přísloví to říká jasně v jednoduchosti je krása a tady je to jasně vidět :-) mocc hezké :-) Takže ať se vyvede .....A.

  OdpovědětVymazat
 2. Mě na složitosti a kudrlinky v dekoracích moc neužije, takže opět velmi jednoduše, střídmě (i na talíři:-)). Krásnou inspiraci jsi vybrala!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad se i mně povede lehounce a bez kudrlin prostřít! :))

   Vymazat
 3. Svícny, či zavařovačky s vykrajovátky na cukrovoí vypadají kouzelně!! asi to zkusím, jsem zvědavá co mi na to doma poví..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já jsem taky :D, tak mi pak dej vědět, jak jsi uspěla :)))!

   Vymazat
 4. Přesně podle mého gusta, nádhera! A moc se mi líbí i u Tebe;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc hezké věci máš na blogu, nestihla jsem okomentovat poslední příspěvky, ale líbily se mi všechny. Představa o vánočním stole je zatím jediná - ten červený ubrus z posledních let už ne! Jinak nevím, ještě se sem asi vrátím pro inspiraci. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi hodná, děkuji! :) Není lepší pocit než někoho inspirovat! Stejnou inspirací je mi také tvůj blog! Zvládla jsem baletku. Sukně sice nic moc, ale já to vypiluju! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT