I need sun!

středa 23. ledna 2013
Nepatřím mezi postelové povaleče a kdo čte blog dýl ví, že v posteli zbytečně čas netrávím.Vstávám brzy, i o víkendu a myslím, že jsem spíš aktivní. Trávit čas ležením nebo spaním je pro mě čas ztracený. Teď je ale všechno jinak. Je mi pořád zima, nálada odpovídá venkovním teplotám, ráno se z postele nemůžu vyhrabat a vstávám s myšlenkou na to, až si večer zase lehnu. Vymýšlím si důvody čím bych mohla zdůvodnit nejít do práce, protože jsem hrozně, ale hrozně unavená a ospalá. Kdyby se mě teď někdo zeptal na čas ideálně strávený, vypadalo by to asi takto...takhle nabalená....


....a tady zalezlá.....


PS: Omlouvám se za ten nejvíc pesimistický článek co byl kdy na tomto blogu uveřejněn, ale i oliva se může stát medvědem!

8 komentářů

 1. Ja myslim,že sem tam lenoseni a odpocinek jen a jen prospeje,protoze ani aktivni clovek nemuze byt aktivni donekonecna. Telo si rika,ze potrebuje odpocinek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje už se neříká, moje tělo už po odpočinku doslova řve! :D Děkuji za povzbuzení! .)

   Vymazat
 2. Ani mi o tom nemluv, já bych se taky nejraději dnes zahrabala do peřin a nevylezla z nich ven :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já takovou krizi nikdy v životě neměla! Stárnu asi.... :D

   Vymazat
 3. Olivko, to já jsem jak šípková růženka i když teď vlastně už tolik nespím, ponocuju a ráno už pak kvůli nápadům a myšlenkám na to, co mám udělat, vstávám na mě brzy:-). A vůbec to není pesimistický článek, naopak! Poslouchej svoje tělo, které si jednoduše řeklo. Venku zima, brzy tma, lepší, když budeš spát v zimě než vlétě;-)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za podporu, ani nevíš jak mě to potěšilo a zlepšilo náladu! .)

   Vymazat
 4. Olivko!
  jsme na stejné vlně!
  Zrovna dnes ráno jsem si řekla, že koupím nové povlečení, předstíraje že se jedná o společný dárek k Valentýnovi. Ve skutečnosti bude "průzkum trhu" a následný kauf formou boje proti mé současné nenáladě. Povrchní, ale mně vlastní ... :o).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bojuj! Jakýmikoliv (tohle slovo mě zbavilo posledního zbytku energie :D) dostupnými prostředky, třeba novým povlečením! :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT