Kettlebell

středa 16. ledna 2013
Činky značky Kettlebell určitě znáte. Já se pro koupi rozhodla při zjištění, že moje ruce už nejsou co bývaly .) a měla bych s tím něco dělat. Nejednalo se o žádné novoroční předsevzetí, ale objednala jsem si ji 31.12. .). Tak, jako psala Simone, že i doma se jí cvičí lépe v nějakém pěkném vohůzku než ve vytahaných teplácích, tak i já jsem se rozhodla, že cvičení s růžovou činkou mi půjde lépe a bude mě víc bavit, než s nějakou...ehm...méně barevnou :). Objednávala jsem zde, je to e-shop na Slovensku a poštovné stálo cca stovku, takže pohoda.
Líbí se mi, že už i při výrobě činek se myslí na holky :)!

4 komentáře

 1. Zajímavé ... já teda na ruce dělám kliky, na což mi stačí mé holčičí ruce:) A pak taky máme hrazdu, ale udělám stěží jeden shyb, takže když jdu kolem, radši dělám, že ji nevidím:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zásadně cvičím jen doma nebo si jdu zaběhat. Většinou žádné náčiní ani nepotřebuji, ale činky jako přídavek ke klikům mi přišly jako fajn řešení :), a je růžová...no! :) Shyb neudělám ani jeden, ten jsem nezvládla ani když jsem lezla po skalách :)

   Vymazat
 2. Kettlebell jsem si chtěla pořídit, ale ještě jsem se k tomu nedostala a kdybych si ho kupovala, tak určitě tenhle růžový :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že se pak pochlubíš na blogu, jak jsi kettlebell sladila se cvičebním úborem .)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT