Knihovna

sobota 9. února 2013
O karvinské knihovně už jsem psala v říjnu, kdy probíhal týden knihoven. Tenkrát jsem slibovala, že zaskočím ještě vyfotit interiér v detailu a přidám fotky. Joo, slíbit není hřích! .) Takže tady je slibované... Všechno co vidíte je podlaha. :)


Šla jsem si půjčit knihu a odešla s prázdnou. Dosud jsem měla za to, že zařízení jako je knihovna navštěvují inteligentní, vzdělaní a kulturně zaměření lidé. Když mi knihovnice sdělila, že jeden kus někdo ukrad a druhý je přes upomínkou dosud nevrácen, byla jsem trochu překvapena. Na další pobočce byl rovněž zapomětlivec obeslán upomínkou s žádostí o vrácení knihy. Asi tu knihu prostě chtěli tak moc, že jejich touha po vědění byla silnější! :))

Tady ještě socha od Olbrama Zoubka.


Mimochodem, za mě palec nahoru pro Benjamina Disrealiho a jeho výrok "Já nevím, z kterých knih mám větší užitek - z těch, které mě v noci udržují vzhůru, nebo z těch nad nimiž usínám"!

Tak dobrou noc, protože je půlnoc!

PS: Knihu jsem nakonec sehnala a koukejte co je napsáno uvnitř! .)


6 komentářů

 1. Pan Kaplan :-) no jasně.
  Sweet morning, sweety !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Kaplan, sázka za jistotu! Sweet weekend! :)

   Vymazat
 2. To je paráda! Prave nedávno jsem memu drahemu o téhle knize říkala, on na mě kouká jak zjara, jestli si z nej utahuju nebo jestli fakt existuje ;-D

  OdpovědětVymazat
 3. Paní?
  Já tě miluju!!!
  Prosím prosím, můžu si tu poslední fotku vytisknout a dát na nástěnku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Roso, já tě taky miluju a můžeš si vytisknout i dát na nástěnku co budeš chtít! :*

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT