Forever young!

pátek 1. března 2013
Včera by měl blog narozeniny. Měl by, kdyby bylo letos datum 29.2. Založila jsem ho schválně v tento den, aby byl věčně mlád! I přesto, že tedy narozeniny nemáme, bych Vám chtěla moc poděkovat za krásných 365 dní s Vámi, za 90 pravidelných čtenářů a jednoho pravidelného "anonyma" Adiku :), 85 fanoušků na facebooku (tam už Adika je)! :) Těším se na dalších x-krát 365, moc mě to s Váma baví!

 via

Založit blog, byl ten nejlepší nápad, který mě napad!

30 komentářů

 1. Olivka, i keď chýba ten 29. deň, ja si myslím, že narodeniny osláviť môžeme. Takže prajem Ti množstvo krásnych a kreatívnych príspevkov. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc a nápodobně, ať tě nápady neopouštějí, protože se k tobě moc ráda chodím inspirovat! :)

   Vymazat
 2. Jasne oslavujeme moja naj Olivka! Adika :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Olivko, asi mě v porodnici upustili na hlavu, protože teprve nyní jsem zjistila že máš e-shop. Musím doma kouknout kam bych naaranžovala Tvé skleněné ptáčky, jsou tak krásní, že to místo v bytě najdu!! :)
  A vše nejlepší blogu, budeš dlouho mlád, jen my čtenáři ti budeme rychleji stárnout. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Může nás "těšit", že čtenáři i autorka budou stárnout stejným tempem! :D
   Jsem ráda, že jsi objevila e-shop, protože ptáčci jsou vážně kouzelní a teď na jaře víc než jindy :)

   Vymazat
 4. Olivko, gratuluji a také se těším na dalších X x 365 dní :-) Mám podobné pocity se založením blogu, tak ať nám to vydrží!!! Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psaní a inspiraci zdar, ať se máme navzájem čím těšit! :) Děkuji Ti :)

   Vymazat
 5. Jéé :) to je krásný nápad, v ten den založit blog :))) a i když ten den chybí k narozeninám přeji spoustu dalších čtenářů :) Ty a Tvůj skvělý blog si to zasloužíte :))*

  OdpovědětVymazat
 6. Olivko, gratuluji, tak ať se Ti stále tak daří :) Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, moc Ti děkuji a přeji totéž. Jsem "u Tebe" moc ráda! :)

   Vymazat
 7. Já ti gratuluju a jen chci říct, že my jsme rádi za těch 365 dní a děkujeme za ně :)

  OdpovědětVymazat
 8. I když se nezapojuji do diskusí, chodím sem skoro denně - potěšit oko, načerpat inspiraci...a probudit v sobě chuť do tvoření, dnes mi přišly mé první washi pásky a papírové domečky už mají své místo v knihovně. Takže děkuji a přeji ať se daří! Simona

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je od tebe tak hezké, děkuji Ti! * Nikdy mě opravdu nenapadlo, že sem chodí někdo takhle "tajně" :)) Udělala jsi mi opravdu velkou radost, tím, že domečky mají své místo, protože pak má blog smysl...když z něho někdo čerpá. Ještě jednou velký dík! :)

   Vymazat
 9. Drahá olivečko, mám upřímnou radost, že Ty+ Blog= Úspěch, každodenní radost, potěšení, inspirace a také zábava, nejenom díky všem tvým followerkám! Gratuluju a přeju nadále hodně zdaru :-*

  OdpovědětVymazat
 10. Jeeeeeeeeeee, 29. 2 - tak tomu já říkám plán!!!
  Prosím tě,
  nemohla bys naplánovat i můj život,
  tak ve střednědobém horizontu,
  řekněme příštích pět let? ... Díky ... :o).
  A samozřejmě gratuluju,
  bohemku si prásknem až osobně, ju?!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přivezu Ti rozpis a osobně ti jej předám, ano? Já ti to tak nalajnuju.... :))))

   Vymazat
 11. Oliv, takový krásný a důležitý post a já tu včera nebyla :-(.
  Objímám Tě na dálku, moc Ti a Tvému blogu gratuluju, blogování není něco, co by mohl člověk dělat jen tak mimochodem (no - mohl, ale pak by nebyl úspěšný), tak přeju hodně krásných nápadů.
  A děkuju za každodenní prosvětlení dne hned po ránu :-***

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář a povzbuzení! :)) :*

   Vymazat
 12. Mně to s Tebou taky moc baví:) Gratuluju k (ne)narozeninám (viděla jsi Alenku v Říši divů?.) a přeju další krásný rok. Mně to čeká v červnu, tak už abych pomalu začla přemýšlet, jak výroční příspěvek pojmu, abych se aspoň trochu vyrovnala vám, nápaditým bloggerkám:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iri, MY jsme přeci parta nápaditých bloggerek, s Tebou! :):*

   Vymazat
 13. Tak krasne blogovyrocie:) tvoj blog je skvely, plny inspiracii..len tak dalej:)

  OdpovědětVymazat
 14. Můj komentář se ztratil do éteru, někde mezi Paříží a Normandií ... tak znova a tedy krapet opožděně : Olivko, všechno nej blogu a tobě spoustu inspirace a kreativity !

  PS: já jsem pro změnu spadla z jahody na znak ;-) a to když mně docvaklo, že e-shop je tvůj !! To už jsi jenom krůček ke snu o vetešnictví ;-) Sklenění ptáčci jsou kouzelní a náruživě již pár dnů špekuluju jak je propašovat do Provence :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se ztratil v tak úžasném místě, tak mu to odpustím, ale nebýt to mezi Paříží a čímkoli, tak nevím :)). Děkuji za přání! :)

   PS: Ano, ano, e-shop je můj a miluju ho, jako blog! :) Ale mít svůj krámek, to je zatím nesplněný sen. Chtěla bych si o zboží povídat s lidma :)). Do Provence za tebou nikdo nejezdí? Že by ptáčky vyvezl do teplých slunných krajů? Oni by ho vedli... :))

   Vymazat
  2. Na krámek zajisté dojde, tak jako na terasu z ložnice s hrnkem kafe ;-)
   U nás v Provence se v sezóně dveře pokoje pro hosty netrhnout ;-) Ale v zimě se sem nikdo nehrne ... A já túze potřebuji ptáčky už na velikonoční dekoraci !!! Zvláště poté co jsem je zahlídla sedět na tvé jabloňové větévce :-)
   No a teď jsem u tebe zmerčila že když urychleně objednám do 9.3. tak ptáčci letí ke mně do Provence ?!? To by bylo úžasný !!! Ale oni asi lítaj jenom od Aše k Ostravě ?

   Vymazat
  3. No standard je, že posílám po Česku a po domluvě na Slovensko. Vůbec nemám tucha, kolik by to do Francie vyšlo...ať to nestojí víc než ptáčci :). Pošli mi do mailu adresu, já se na poště poptám :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT