Neobyčejně obyčejné...

úterý 12. března 2013
Mám ráda neobyčejně obyčejné věci, které proměním v obyčejně neobyčejné! :) Přesně taková věc je můj balící papír, od Bloomingville, jak jinak. Je tak krásný, že se do něj nic balit nebude. Je totiž zarámovaný. A jestli se zdá někomu moc výrazný, tak právě naopak. Když jsem se zeptala mého milého co že říká na náš "nový obraz", tak nejdřív chodil pár minut po bytě a hledal, poté odpověděl, , že není nový, že ten už tam visel.... Tak nerušeně působí...asi :)). Máte doma taky tak "všímavé" členy domácnosti?


14 komentářů

 1. Moc pěkné zákoutí, Oliv, hlavně ten jelen je bomba ! obdivuji tvou trpělivost, já tak tak zvládla jeřába :-) ale zase má čestné místo na mém stole !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji :)....jelen je bomba ale jen z dálky a z výšky :D

   Vymazat
 2. Nádherný koutek :)) jsi moc šikovná :) jelen je úžasný :)) jenom nevím proč, na mě obrázek těch plusek/křížků, působí malinko smutně, ale jinak je to naprosto perfektní a božsky sladěné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)...a je pravda, že křížky se spoustě lidí nelíbí a chápu to :)...ale mně se líbí moc :). To víš, proti gustu :) a právě, že je vnímám spíš jako plus než jako křížky. Ještě jednou moc děkuji a pěkný večer Ti přeji! :))

   Vymazat
 3. U nás je to podobne s tou všímavosťou. Kútik je veľmi pôsobivý. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že je nás víc s všímavými protějšky. :-)

   Vymazat
 4. Parádní! Musíš mít krásný byt :)

  OdpovědětVymazat
 5. Heeeeeeeeeej,
  jak se dělá doma takhle uklizeno?
  Neumím :o(.
  Kor předsíň.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není tam kam co položit ani pověsit :), tak se to dělá! :) A děkuji uctivě :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT