KOKINO design

pátek 19. dubna 2013
Dostala jsem bonbóny, fakt! Já mám takové štěstí. Co mi teď příjde balíček, dostanu dárek. Od Šárky voňavý a od Čáryfučky sladký. Tady je.Chybí tam dvě lékorky, ale já to nemohla vydržet a snědla jsem je. Tak pardón, ale myslím, že to pytlíčku na kráse nijak neubírá, možná malinko. Lékorky jsou totiž nejlepší bonbony na světě.

A k čemu že jsem to dostala ty bonbóny? K úžasné pohlednici. Je Vám jasné proč jsem si ji vybrala, že ano?


A pak k tomuto chytrému mýdlu. Respektive má chytrý obal a ten mě vážně zaujal. Já se totiž snažím žít ekologicky, neplýtvám vodou. Obecně se snažím neplýtvat...například pořád zhasínám. Některým členům domácnosti to "trochu" vadí. Víte, že bydlíme jen dva a pes, a že ten pes není ten, komu vadí mé zhasínání? :)KOKINO design každopádně stojí za to navštívit a pořádně prozkoumat, protože Čáryfučka ho má plný jedinečných designérských kousků, od retro porcelánu, přes originální plakáty až po velmi neobvyklá a vtipná svítidla.

8 komentářů

 1. Na mýdlo se taky chystám a taky na Ježkovu kočku a Kokino je úplně super!!.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já čekám na Ježkovu sovu, jenomže ne od Kokina, protože v té době tam ještě nebyla :(...čekám už měsíc! :)))

   Vymazat
  2. Rosa nam tou svou vysnenou koupelnou pekne zavarila. Vsechny budeme mit v koupelne stejny mejdlo. :)

   Vymazat
  3. No a ted, kdyz mam konecne vytasenou kreditku a jsem pripravena si ho konecne koupit, jsem zjistila, ze je vyprodany. Jdu si dat aspon bonbon.

   Vymazat
  4. Rosa je v tom nevinně :D, měla jsem ho vyhlídnuté dááávno :), ale taky jsem otálela :)

   Vymazat
  5. Pekne si zamydli! Do pristi zasilky ti ho budu tise zavidet. :)

   Vymazat
 2. Jéjej, Olivo, to jsi byla ty?! Já jsem si to vůbec nespojila, kdybych to byla bývala věděla, tak jsi u mě měla pod pultem protekci. Jsem moc ráda, že kokina chutnají a nákup má úspěch. Od pokladny zdraví Čáryfučka Renata
  P.S.: Nová zásilka mýdel je na cestě .)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem byla inkognito, fakt? :-) Mnoho pozdravů k pokladně ;) a díky za dobré zprávy! Tady jasně vidíš, že kdo zaváhá...nemá se čím umýt! :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT