Kapsa

úterý 25. června 2013
Moc se mi líbilo tohle triko. Přišlo mi jednoduché vyrobit si ho. Protože jsem však nemehlo a z šicích prací zvládám jen přišít knoflík(y), rozhodla jsem se to malinko obejít. Cha, zažehlovací páska, která se používá například pro zkracování záclon. V IKEA ji dostanete, tuším, přímo v balení se závěsy. Jinak je běžně k dostání v galanteriích. Pár korun za metr. Ze staré (popravdě malé) sukně, kterou jsem vyřadila při poslední inventuře šatníku, byla zařazena na hromádku "předělat", jsem vystřihla cosi ve tvaru kapsy. Na vystřiženou látku jsem nažehlila pásku a pak kapsičku nažehlila na tričko....a protože já, když něco dělám, tak pořádně, tak jsem si tu kapsu přilepila celou, ze všech stran...to znamená, že z ní nakonec není kapsa, ale něco jako "záplata" ve tvaru kapsy :))))). Nevadí. Líbí se mi i tak. Stejně, co bych do té kapsy asi tak dávala?Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za nejmilejší komentáře a maily, které mi denně píšete. Děkuji za povzbuzení a radost, kterou mi děláte!

14 komentářů

 1. To tričko, které tě inspirovalo je super a tvůj výsledek taky! Myslím, že ve finále vůbec nevadí, že je to záplata, mám několik triček s kapsičkou a nepamatuju si, že bych ji někdy použila :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, kapesník se tam nevejde, tak co, aspoň to nebude trčet :)))

   Vymazat
 2. Ahoj, Jani - já si myslím, že i ruční steh by nemusel být úplně marný, klidně i "ošklivý", úmyslně, ne? Ale kapsička se povedla - je to super nápad na oživení trička!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V šití jsem nejvíc marná já, takže i steh by podle toho vypadal :D, a hlavně na to vůbec nemám nervy :D. Děkuji :)

   Vymazat
 3. Paráda, a ty pomalované hrníčky pro mamku jsou úžasné. Je vidět, že máš pevnou ruku! :) Prostě jsi naše královna DIY.... pa Oliví a hezký den, v Čechách zase pěkně lije.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Jani, i za titul! Aspoň v něčem jsem královna :D :D... I tobě hezký den, tady taky lije...

   Vymazat
 4. Nemam slov! A mas recht - co by si do neho davala?! :-) Adika

  OdpovědětVymazat
 5. Parádní zpestření jinak dost obyč trika. Moc se mi líbí. Jen si myslím, že když to není přišité tak to po pár vyprání odpadne. Při nejbližší příležitosti bych požádala nějakou zručnou švadlenku o přišítí :-D. Ale to jen můj názor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upadne, přilepím novou :). Chtěla jsem vyzkoušet, jestli to půjde. Je to staré triko, nosím ho jen na doma, o nic nejde. Ale třeba závěsy, které tím mám dělané, drží tak, že když jsem je chtěla odlepit, tak nešly :)))

   Vymazat
 6. Teda to je vážně supr:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řešení pro né moc...jak to říct...zdatné :))))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT