Řád

čtvrtek 13. června 2013
Mám ráda, když mají věci řád, když má můj šatník řád. Proběhl velký vyřazovací úklid skříní a komod. Oblečení jsem rozdělila na tři hromady. Charita, nechat a předělat. Pak jsem třikrát omdlela nad tím, kolik mám kabelek, ale vše dobře dopadlo a je uklizeno. Na hromadu "nechat" jsem uvalila podmínku! :) Každý den si musím obléct jednu věc, kterou jsem se rozhodla nevyřadit. Výborný systém má také Simone. Za každou novou věc, kterou si pořídí, jednu starou vyřadí!
Protože mou velikou inspirací jsou mé nástěnky na Pinterestu, rozhodla jsem se zapojit také svůj Moleskine Style Journal, a abych ráno nemusela zapínat počítač, obrázky jsem si vytiskla a nalepila. A to není všechno. Šla jsem na to "od lesa" a vybírala outfity ne na seznam wish listu, ale takové, u kterých můžu čerpat z vlastních zásob. Mám třeba podobnou košili nebo sukni nebo džíny....  Myslím, že jsem řád ve svém šatníku dovedla k naprosté dokonalosti! :)))
Tak tady jich pár máte....


PS: Výborně jsem se u toho bavila. Vy víte, jak já ráda využívám své notýsky a lepím a stříhám a washi pásky používám! :)

Pěkný den, moje nejmilejší, a děkuji za krásné a milé komentáře! <3

10 komentářů

 1. Ač mám v dressing room řád a vše srovnané do komínků, každou chvíli tam sedím a hudruju že nemám nic na sebe ... což náramně baví Provensálce, který neopomene ukázat na horu kabelek a desítky krabic s lodičkama ;-)
  Fashion Moleskine je ÚŽASNÝ!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teď našla tolik věcí, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám, že mám asi na chvíli pocit, a to se nestává moc často, že MÁM CO NA SEBE!!! :)

   Vymazat
 2. Týjo, Jani, ty na to jdeš odborně!!! Dělala jsem už jarní úklid šatníku, teď dokoupila pár věcí, a budu muset udělat i letní úklid, ať může koloběh pokračovat :-) Jdu si sehnat hezký notýsek, kam nalepím outfity, nemám washi-pásky, a nemám dokonalé tělo modelek, ale co!!!! Pěkný den!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám tělo dvou modelek :D a kašlu na to! To přece není důvod neoblíkat se hezky a nemít pořádek ve skříni ;). Nemyslím si, že všechno ve vel. 36 vypadá hloupě ve čtyřicítce :), no ne? Hezký den i Tobě :)

   Vymazat
 3. Také rozhodně nemám tělo modelky a nidky mít nebudu, velmi ráda se hezky oblékám a snažím se trochu doladit dle možností svých, šatníků i peněženky, ale s tvých modních oděvu jsem vždy unesená..... Nepříjdeš do práce aniž by jsi nebyla řádně a hlavně moc hezky upravená a šik a to se mi moc líbí. Přiznám se že jsi mi velkou inspiraci i když na tebe nemám. A tvá šikovnost v předělávání oděvu ač to jsou puntíky, či cvočky klobouk dolů a ať se další dílka jen a jen daří :-) A.

  OdpovědětVymazat
 4. Famózní! Já mám teď totální depresi, že mi nic nesluší, navíc nic nemám, a nic se mi k ničemu nehodí.) Budu to taky muset protřídit, abych zjistila, kolik toho mám:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt to pomáhá! Pořádně to protřiď. Já dostávala nápady už ve skříni! :)))

   Vymazat
 5. Hej,
  udělej to aj mně!
  To chci!
  Koupím ti pivo ... :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT