Rámuju...zase!

sobota 29. června 2013
Ložnice byla jediná místnost, kde nemáme žádné obrázky. Jak je tam ta hrozná modrá zeď (vím, píšu to už po stopadesáté....během prázdnin snad už vymalujem), tak mě vůbec neba něco dekorovat. Přesto jsem to zkusila. Tyto dvě výrazené fotografie by ovšem byly perfektní kdekoliv, a nic tak "malicherného", jako příšerná modrá, je vůbec nemůže ohrozit.Váza ze starého stínidla na lampu....nápad Šárky!

Číča číhá na ptáčky ;)

Opět se jedná jen obrázky z Pinterestu vytištěné ve formátu A3 na obyčejný kancelářský papír. Tohle se mi vážně zamlouvá. Díky pořizovacím nákladům nula nula nic je tak můžu snadno a často obměňovat.

4 komentáře

 1. Příšerná modrá to teda není, ale mám pocit, že chcete vše bílé...já to mám podobně, ale asi až příští rok...3. dítko ještě občas maluje na zeď, za rok už snad bílé zdi vynechá a vrhne se jen na papír.Bílá i na vlasech dobrá...vám sluší vše...pečlivě sleduji vše u Vás....VOKOPKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vítám Vás :-), jsem ráda, že sledujete :-). Jo, všechno bílé, stěny i vlasy i nábytek....barvy pak v doplňcích, protože já jeden měsíc propadám růžové a další chci vše černobílé. Bílý základ mi tak všechno zjednoduší! :))) Hezký večer a děkuji, že jste se stavila ;)

   PS: Myslím, že kresby dítka musí být ohromně originální :-)

   Vymazat
 2. Určitě, takhle modrá je fajn, mám trochu víc tyrkys odstín v obýváku a jsem spokojená v kombinaci s "labradorskými písky" :-), jsou i horší barvy, já zase nesnáším oranžovou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, jenomže modrá zeď už hrozně udává směr. Už se tam moc jiná barva propašovat nedá....tak proto :))). Oranžová je pěkně hnusná, souhlasím :D

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT