Zlatá rybka

neděle 9. června 2013
Myslím, že můj blog nečtou žádné děti, a proto to můžu říct na plná ústa...v pohádkách píšou samé blbosti! Si jenom vemte, jak je to s tou zlatou rybkou. Už někomu splnila tři přání? Ne. Ona hláška "Houby, houby, zlatá rybko!" taky musela být vymyšlena na základě něčí zkušenosti. Díky zlaté rybce ale můžete najít poklad. Zlatá rybka neplní přání, ale prodává starožitné knoflíky za patnáct kaček. Kilo za patnáct kaček. Díky mé drahé sestře ("Co ti tam mám koupit?" "Zlaté knoflíky, díky!") mám toto bohatství a už se těším, jak s ním zatočím. Zlatá rybka se jmenuje karvinský bazárek, kde se dají najít opravdu pěkné kousky.


V galanterii mám za patnáct korun knoflík jeden. Byl to vážně skvělý kup!11 komentářů

 1. To je super a kde přesně tam ten obchod je?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je kousek od parku Julia Fučíka, směr centrum, tržnice....vedle bývalé vojenské správy, nyní pobočka magistrátu - živnostenský úřad... :)

   Vymazat
 2. Mně dnes nejde spát....a ty vážně dáváš o půlnoci příspěvky - to je dobře!! Knoflíky super, kampak je asi našiješ tentokrát? Tak dobrou, Oli.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě že o půlnoci, kvůli kamarádce, který často nemůže spát :))). Dřív byly příspěvky až ráno, ale tak aby se nenudila ;) a už to tak zůstalo... :)

   Vymazat
 3. n-e-u-v-e-r-i-t-e-l-n-e DOBRE! :-) Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem šťastná jako blecha, pořád se v nich hrabu :)))

   Vymazat
 4. :)) hned sem si rikala, ze mi to neco pripomina:) u nas se takhle prodavaji v jednom sekaci, akorat tam chcou, potvory, za jeden balicek 5, 10 nebo 15kc - tj z jednoho svetru/saka atd a taky podle toho, jak movite vypadas .)) takze takova hrstka by stala pomalu stovku. ale i tak se to vyplati, samozrejme .) taky miluju hrabani se v knoflicich .))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní má taky takové móresy. Ve futrech tě očíhne, jestli jako máš prachy nebo ne :D a pak sází ceny. Knoflíky tipla na neprodejné.. ;)

   Vymazat
 5. Čiči,
  vyneseš mě v zubech, ale já ty tvoje fotky napřivíčko MILUJU!!! ... :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT