Guest post: Iri z blogu Můj dům, můj squat

čtvrtek 11. července 2013
Když mě milá Olívka požádala o guest post, hluboce jsem se zamyslela. Chtěla jsem napsat o něčem, co má ráda. Skloubit design i módu. A přidat hezké fotky. Tady je výsledek. Doufám, že se aspoň trochu přiblíží standardu, na který jste od Olívky zvyklé.) Zdraví vás její kolegyně Iri z blogu Můj dům, můj squat.

Věta "Skládat papír" zní v japonštině mnohem líp. Origami. Za krásným slovem se skrývá krásná tvorba, která se v posledních letech přenesla z papíru i na porcelán, oblečení, šperky a doplňky do bytu. Mám pro tyhle přenesené skládačky velkou slabost a tak vám chci ukázat ty nejhezčí z nich. Origami přehlídka začíná:


Origami Tea Bag navrhla ruská designérka Natalia Ponomareva, zdroj


Tričko OrigamiX, zdroj

Origami zvířátka jako nálepky na zeď, zdroj

Origami kabelka, zdroj

Origami polštář, zdroj

Neonové origami náušnice, zdroj

Stínidlo šipka od designéra Petra Bakoše, zdroj

A co vy, taky máte rádi origami? Další inspiraci najdete třeba na jednom z boardů Pinterestu Mode de Boulangeriehttp://mujdummujsquat.blogspot.cz/.

8 komentářů

 1. Krásné. První origami měl náš syn jako miminko na postýlkou. Nějací ptáčci, vyráběla kamarádka, druhé origami jsem vyráběla já. 2 labutě na krabici se svatebním darem. Mělo velký úspěch. To stínidlo mě asi vzalo nejvíce, i když ten čajový sáček... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stínidlo je krásný, od stejného designéra se mi líbí ještě tohle retro: http://harddecore.cz/collections/petr-bako/products/st-nidlo-sprit-printed

   Vymazat
 2. Krásné ! Pro origami mám slabost, ještěže máme Esty ... :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT