MM

úterý 3. září 2013
Jediná malilinkatá vada celé výstavy. Nesmí se tam fotit. Bylo mi to tak líto. Nedokážu si do hlavy nasáčkovat všechno co jsem viděla. Neměla jsem notes na to, abych si poznačila všechen zajímavý text, verše, úryvky.... Pár cvaků tajně mobilem, protože kvůli Andymu bych se nechala i vyhodit! ;)

Ale bylo to krásné a nezapomenutelné a byl to opravdu velký zážitek. Měla jsem husí kůži a slzy v očích a odcházela hrozně dojatá!


Leták k výstavě celkem o ničem. Uvítala bych, kdyby byl třeba za peníze, ale obsáhlejší, víc fotek, víc informací. 

Na výstavě si můžete koupit pohlednice za lidových deset korun :), ale je jich jen pár...nebo třeba placku na sáčko :). A taky jsem si koupila tužku do sbírky, ale ta se mnou už domů nedojela, asi vystoupila v Olomouci, nebo chtěla zůstat v Praze (to chápu!), nevím! :D


4 komentáře

 1. Huh, to koukám, já si tam fotit neriskla, ale je to opravdu škoda. Bylo toho tolik, co by si člověk chtěl zapamatovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotila jsem jenom tohle, jenom telefonem a jenom proto, že druzí TAKY! :))))

   Vymazat
 2. Božské!!! Na Andym jsem byla asi před 15 lety v muzeu v jeho rodných Medzilaborcích...na motorce...jo, jo teď už nic nestíhám.Vokopka

  OdpovědětVymazat
 3. No teda! Jak jako, že se nesmí fotit? Ach jooooo :((( Sakra. Příští týden jdu. Chtělo by to propašovat nějaký mini špiónský foťák. Který nemám. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT