Pin Art

středa 25. září 2013
Babí léto nikde a plískanice přeje "sezení" doma. Tak ať to sezení není nuda, mám pro Vás tip na připínáčkové tvoření. Můžete využít připínáčky zlaté nebo barevné nebo klasické a nápis si taky zvolíte podle sebe. Nemusí to být zrovna "Home sweet home", ale třeba nějaký váš oblíbený citát, slovo nebo jméno. Já to vidím na "Bonjour" :))
Doufám, že kvůli dešti nesmutníte a absence sluníčka Vám neubírá na dobré náladě! A vítám nové čtenáře(ky). Děláte mi velkou radost! :) Děkuju!

6 komentářů

 1. No snad příští týden už by mělo být tepleji. Nebo tedy sluníčko. Tak uvidíme. Já nemívám podzimní deprese, spíš jarní, když dlouho trvá, než přijde jaro, třeba jako letos, to jsem měla náladu pod psa, nechtělo se mi vstávat a tak. Ale už se těším i na sníh a lyžování, pokud bude sníh, tak mi nevadí ani zima.

  No ale proč to vlastně píšu, asi proto, že si nápad ukládám, až přijde ta jarní deprese :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem strašně unavená a to moc nebývám, nezvyklé. :)) Potřebuju si teď víc než kdy jindy zvedat náladu něčím hezkým :)...třeba právě tvořením.

   Vymazat
 2. Dobrý den, chci se zeptat, i když to není k této věci, když jste ve starším článku psala o tom že jste nakupovala na etsy. Má zvědavost je o tom či jste peníze posílala v jiné měně nebo v Kč? A musela jste zadávat nějaký speciální převod? děkuji XD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, peníze neposíláte převodem, ale platíte buďto kartou nebo přes paypal. Peníze se Vám tak odečtou z účtu, ke kterému máte vedenou platební kartu, u mě tedy v Kč. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT