Floors to die for

úterý 29. října 2013
Když mám delší volno, moje hlava odpočívá a  pak dostává skvělé nápady a je plná inspirace. Můj drahý to moc (vůbec) nemá rád. Většinou z toho pro něj vyplyne nějaká práce :). V druhém případě to znamená, že možná nebude práce, ale peníze utracené budou zcela jistě. No, prostě mě napadlo, že když už máme maliličkatou kuchyň, tak bychom její rozlohy mohli využít a koupit si krásné dlaždice. Protože je malá, nebude to žádná závratná suma. Ano, na všem hledejte pozitivní! Kidó, těš se! Tu jednu, první dlaždici, kterou jsem si koupila naposled, když jsem byla za Rosou, tak tu mi Rosa vozila v kočáru, abych jí celý den nemusela vláčet po Praze. Kdo po Praze bude vozit dlažbu do celé kuchyně a jak s ní asi pojedu domů vlakem???
Než nastane den D, taky než to doma pomalu začnu nastiňovat :), založila jsem novou složku na pinterestu s názvem "Floors to die for". :)
Líbí se Vám výrazná dlažba?

20 komentářů

 1. Rozhodně to je výborný nápad! Kdyby to už Rosa nemohla v kočárku utáhnout, ráda pomůžu :))))
  Výrazné dlažby jsou tak krásnééééé. Jo.

  OdpovědětVymazat
 2. Fakt šikézní!
  Dora

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad, hrozně se mi líbí ta první a druhá dlažba! :)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První, druhá, čtvrtá, pátá....já se chcu vidět, až budu vybírat naostro! :))

   Vymazat
 4. fakt sa mi to páči, hlavne tá prvá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí se mi i ty modré, ale je pravda že black&white je prostě nejvíc univerzál! :)

   Vymazat
 5. Skvělej nápad:) Jdu se nainspirovat Tvým Pinterestem a budu se těšit na realizaci:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se těším víc na výsledek, než realizaci...to zas bude bordýlek všude...:D :D a ještě musím doma trochu přesvědčovat, jako že je to fakt supr a nejlepší nápad! :))

   Vymazat
 6. líbí a veľmi....takú asi chcem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já asi taky :D. Doma řeknu "Ale Jana ji taky chce!" :D, možná to pomůže....:))

   Vymazat
 7. Všechny jsou úžasné, máme takové v kuchyni a nemohu se jich vynadívat :0)))))...hezký výběr Ada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ohooooo, je kuchyň na blogu? Uvidím ty kachle??? :))

   Vymazat
 8. Přesně jsem věděla, že dlažbu do kuchyně nikdy. Jenže nikdy neříkej nikdy a nakonec jsem se zbláznila do takové capuccino krásky v různém formátu. Mám k ní rozporuplný vztah. Když je špinavá od mých dvou fenek a já uklízím a uklízím, tak nadávám jak špaček a nejvíc mě rozčilují světlounké ( bejvávalo) spáry....ale jindy ji zase obdivuji, lebedím si jak je krásná a nemůžu se vynadívat. Takže asi tak. Tvoje nabídka je úžasná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A sakra! Já si právě říkala, že dlažbu nikdy a proto ji teď nemám, o to víc ji ale právě teď chci!!!! :D Je to jasné, já potřebuju bydlet ve 100+1 a mít víc kuchyní a v jedné dlažba bude a v druhé ne! :)

   Vymazat
 9. Taky se mi tenhle typ dlazby moc libi. A ty v Kido jsou moc krasny... Dostaly jsme od pani majitelky dve svatebnim darem a pravidelne je obdivuju a snim, ze budu mit jednou takovouhle podlahu celou (a uklizecku k tomu).

  OdpovědětVymazat
 10. Já nepotřebuji delší volno aby přišla inspirace, stačí chodit sem :-) Ještě že mám v živé paměti bordýlek při rekonstrukci a do větších akcí se nepouštím jinak už bych hledala kachle... S.

  OdpovědětVymazat
 11. Šli jsme jednou procházkou kolem takového náhonu v Polském Těšíně a najednou jsem na dně viděla úplně fantastické staré kachlíky - něco takového se vídává občas ještě ve vstupních prostorách starých cihlových činžáků - KRISTEPANE jak mně to rvalo tam skočit a zachránit je!!!..no ale byla jsem s manželem, takže banán... Kdybych byla s nějakou kámoškou, tak bych ještě pak musela shánět asi nějakou tašku a něco na osušení :)))
  Tyhle dlažby teď frčí a je to moc krásné.... Ale vím, že bych si neuměla vybrat, když výběr je prakticky nekonečný... A taky cena asi... No a tak mám na zemi teplounký korek, který mi pravidelně zkrášluje kocour (hlavně v zatáčkách...:))

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT