Konferák

pátek 4. října 2013
Lampu jsme měli dřív než cokoliv, zato konferák máme teprve pár měsíců a byla to jedna z posledních věcí, která nám chyběla. Pořád byl moc nízky, moc malý, barevně se nehodil, stylově se nehodil.....proč já hloupá si ho nenechala vyrobit?! Tohle je mého srdce šampión. A všechny víte proč! :)


8 komentářů

 1. No ale ten je krásný! A je to pravý mramor nebo ne-e? Ono je to ale asi jedno. Prostě vypadá super.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, jak píšeš. Je mi to úplně fuk :))), je krásný ať je pravý nebo není. Doufám, že jednou takový budu mít! :))

   Vymazat
 2. Přesně! O jídelních židlích jsem měla jasnou představu ještě dřív než jsem věděla kde budu bydlet a stůl jsme pak hledali tak dlouho, až jsme ho nechali vyrobit. Místo konferenčního dlouho sloužilo žehlicí prkno:-) Nakonec jsme to dopracovali tak, že máme (budeme mít) na míru snad úplně všechno. Ale bydlí se nám krásně a to je hlavní!

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá moc krásně! My jsme zase hrozně dlouho neměli v novém bytě stůl v kuchyni, protože bylo třeba udělat ho na míru :) Naštěstí posloužil jídelní stůl ze starého bytu, který byl v obýváku ... vydrželi jsme to skoro třičtvrtě roku, ale bylo to fakt divné - kuchyň bez stolu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My v kuchyni stůl máme, ale je to můj pracovní, ikdyž dřív byl jídelní, babiččin :)). Když mi chybí pracovní plocha při vaření nebo pečení, tak ho taky využiju :))

   Vymazat
 4. Ano, všechny víme proč, je úžasný! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT