Staré vs. nové

čtvrtek 31. října 2013
Dva staré rámky, které jsem si přivezla z poslední návštěvy Tomášova dědečka. Doufám, že mu nikdy nedojdou zásoby pokladů. Asi ne. Nevím, jestli to znáte, ale na vesnici, když přivezou kontejner na všechno harampádí, které se přes rok doma nahromadilo, tak to vypadá jako takový větší blešák křížený s výměnným obchodem. Jednou jsem měla možnost přihlížet a ti lidi, kteří odváželi všechno nepotřebné na určené místo se navzájem potkávali na ulici a vyměňovali přímo tam, takže toho spousta na smetišti vlastně vůbec neskončí. Pán třeba vezl dvě kola a potkal paní, ta si na jedno hned nasedla, druhé lapla do ruky a odvezla si je domů. I babička se vždycky rozčiluje, že všichni vyhazujou, jenom náš děda to snáší domů. No jo? Ale když pak něco potřebujem, tak za kým jdeme, že jo?
Tak ty rámky. Původní záměr byl natřít je, na bílo. Všechno pořád natírám na bílo. Ale nakonec jsme je nechala tak. Krásně se doplňují s rámky z IKEA. Miluju kombinovat staré a "ikeácké". Je to prostě zábava. A protože to jsou rámky krásné, potřebují dvě krásné ženské. Je to něco jako "I Wanna Be Like Her". :)A jinak to, co vidíte, je kousek mého pracovního koutku, tady tvořím, kreslím, natírám, rýsuju....a balím! :)

21 komentářů

 1. ...a to nejsi Ty, ta v těch novinovejch šatech??:-)namoudušinapsíušinakočičísvědomí je ti podobná .-).
  Dora

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doro (holko s úžasným jménem)? Můžu Ti dát pusu? Takhle na dálku? :* Protože něco tak krásného, jako to cos napsala, to si pusu zaslouží! ;) Díkýýýý

   Vymazat
  2. Jasnačka Olivečko...mlask:*, mlask :*...jako Francouzi, pěkně na každou tvářičku:-)
   D.

   Vymazat
 2. Olivko, krása, opět díky za tip ... nebudeš tomu věřit, ale podobný zlatý i stříbrný rámeček jsem zahlídla u babi, teď už budu vědět, co s nimi, jestli mi je teda dá :))) Parádní pracovní koutek ... a ta Meryl, áách, tu fotku mám moc ráda...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Udělej na babi psí oči, to pomůže...a babičky s dědečkama jsou vesměs velmi dojatí tím, když "mládí" o něco projeví zájem! Určo ti to ráda dá. ;))) A Meryl, ta je vážně "áách" :)

   Vymazat
 3. Olív, krásný úlovek! Taky ráda kombinuju a i u oblečení ráda doplňuju sekáč k něčemu třebas dražšímu. A máš rozkošný pracouvní koutek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já, i já!! Sekáč a dražší....někdy sekáč "no name" a sekáč "značka"...to je úplně nejlepší kombinace!! :))) A děkuju, ještě kdybych taky něco rozkošně tvořila. Víš, já bych hrozně chtěla umět kreslit/malovat! :))

   Vymazat
  2. I jááá :)) Kombinace starého a nového má svoje kouzlo! Zbožňuju, když se starým věcem dá nový život jako třeba u těch rámečků - jsou moc pěkné :)
   TWF Kami*

   Vymazat
 4. krásne dámy si si vybrala a na krásne miesto uložila;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Niko moje milá :* děkuju, jsem ráda, že se Ti výběr (žen i místa!) líbí :)))

   Vymazat
 5. Máš krásnej koutek. Tam se ještě urodí nápadů.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iri, děkuju, si to dost považuju, od Tebe, od královny designu! :)))

   Vymazat
 6. Moc pěkný a je dobře, že jsi je nechala původní, perfektně se doplňují. Líbí moc :-) No a děda je poklad!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děda je poklad ve všech směrech, nejen v hromadění věcí! Nejvíc v tom, že to vůbec není můj děda, ale je můj děda!! :)

   Vymazat
 7. To by byla škoda natírat! Krásný jsou. Asi bych taky potřebovala takového kouzelného dědu... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď?! Já vůbec nevím co mě to napadlo, ale už jsem vážně měla sprej v ruce!! :) Já jsem si kouzelného dědu "adoptovala" :))), já už žádného neměla...:(

   Vymazat
 8. :)) Mám to taky tak.. Akorát, že já číhám kolem popelnic a kontejnerů ve městě :)) ...jenom bych potřebovala mít trochu větší byt :))) Zrovna nedávno jsem dotáhla obrazový rám ve zlaté, trochu otlučený, ale pro mě krásný:) Poslouží jako výstavní panel na prodejních akcích pro moje plstěné brože:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Popelnice, to je klasika. Taky číhám. :D Většinou u toho venčím psa, jsem tak aspoň trochu nenápadná! :D Ten rám Ti závidím, já na ten svůj, větší, ještě čekám! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT