Svícen z mědi

pondělí 28. října 2013
Víte, co si, mimo jiné, přeju na Vánoce? Tenhle svícen. 
Poslala jsem naprosto jasný e-mail, s fotkou, výstižným textem....něco jako "Zlato, tohle bych si moc přála od Ježíška". Žádná reakce. Doma jsem sondovala, jestli jako e-mail dorazil. Tak já Vám pak dám vědět. Máme dobrý zdroj co se mědi týká. Co z toho plyne? Nekamarádit jenom s čalouníkama, ale taky s instalatéry!! :)) Jestli svícen Ježuch nedonese, naučím se používat "céóčko" a smontuju si ho sama. Z toho zase plyne, že všechno zlé je k něčemu dobré a já se zas něco přiučím. Snad to taky přežiju! :)

6 komentářů

 1. To je fakt pekný kúsok originálu, tak dúfam že to Ježuch pochopí. Ale inak vedieť zvárať to by teda bolo originálov!....btw keď by si si k tomu zatancovala ako Jennifer Beals vo Flashdance :)
  čo mi vlastne pripomína že vianoce za humnami, a asi by som si tie darčeky mala tiež poistiť nejakým wishlistom, a radšej pekne dlhým nech mám šancu, že aspoň niečo z toho fakt dostanem;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky doufám, že to pochopí, ale myslím, že jsem dost urputná na to, aby jo! :)) Jo a délce wishlistu se meze nekladou, na to nezapomeň!! ;)

   Vymazat
 2. Taky jsem si ho někde na netu všimla, je skvělý :))
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
 3. Je velmi krasný, a mohla byste si ho poridit tady: http://decovilla.bigcartel.com/product/candlestick-sirlig :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Och! To jste mi vůbec neměla posílat, ten odkaz. Co ten stojan na časopisy!!! Ten je nejúžasnější! Miluju měď!

   PS: Vy umíte dánsky???? Vy se tak máte! Jdu koukat na Váš blog! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT