Galerie na provázku

pátek 29. listopadu 2013
Kovové klipy z papírnictví, dva hřebíky a kousek provázku. Galerie na provázku. Jen se mi nelíbí, jak se to prověšuje. Takže příště to vytuním a bude upgrade, z provazu na lanko ;).14 komentářů

 1. Jak jednoduché a tuze originální a líbí moc i prověšené ;) tohle bych možná zvládla i sama.. A asi to zkusím :) krásný den přeji

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní nápad, Olívko, krása :) Hezký víkend :)

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlouho si toto plánuju! Jsi mě zase předběhla :). Ale onehdy prodávali v Ikea ocelové lánko s kolíky do zdi, které se dalo utáhnout tak, aby se neprověšovalo. Ale nevím, za je to ještě k dostání. Měla jsem na tom závěsy v jednom z předešlých bytů a fungovalo to skvěle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, však když klikneš v článku na slovo lanko, tak se ti otevře hned odkaz na to ikea lanko ':D :D. Stojí 79 korun :)). A jsem zvědavá hrozně moc na tvou gelérku na provázku :))

   Vymazat
  2. Ajo! Já neklikla na "lanko" :D Tak teď, když jsem to na sebe práskla, tak to budu muset i zrealizovat :) To s tou galérkou.

   Vymazat
 4. Líbí!!!
  Hlavně ten výběr fotografií.
  Poslední dobou jsem si oblíbila velmi nekorektní hlášku: "Že se z toho už asi oběsím ... na podprsence" a myslím, že tohle lanko je k podobné příležitosti jako stvořené!!! ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, chlast a cigáro vypadá na fotkách strašně dobře :D :D. A že se oběsím, to říkám taky často :D, tak už mám připraveno (ale ty hřebíky jsem zatloukala sama, bylo už pozdě večer :))), tak tam drží spíš od strachu, tak nevím kolik toho vydrží...nejsem žádná muší váha! :D)....:*

   Vymazat
 5. a mě se to právě líbí že se to prohlo:)
  Taková fotografická girlanda:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fáááákt? Děkuju! Já chtěla dvě řady a tak si říkám, jak to bude vypadat, takové "šňůry na prádlo" :D

   Vymazat
 6. Jsem nadšená... Už ráno jsem Ti to chtěla napsat, ale nestíhala jsem... Výběr fotek je parádní... Už přemýšlím, jak bych něco podobného udělala i u nás doma. Olí, hezký víkend :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejně jako já jsem nadšená Tvým svícnem!!! Ty jsi designééér! :* A moc, moc díky, moc jsi mě potěšila!*

   Vymazat
 7. Vypadá to krásně Olívko :)) Mě se to "prověšení" právě líbí, možná bych i trochu více povolila :)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT