"I Wanna Be Like Her"

pátek 1. listopadu 2013
Pojďme dneska pokračovat ve včera načatém tématu "I Wanna Be Like Her"....

Audrey Hepburn....pro ty oči, ten pohled!

Meg Ryan.....pro ten roztomilý obličej a vždy perfektní sestřih

Julia Child.....protože prostě božsky vařila


Ines de la Fressange....protože "se šarmem Pařížanky"Linda Rodin, protože je chic, ikdyž jí není dvacet

Agatha Christie, protože jsem vždycky hrozně chtěla být spisovatelka, ale strašně mě děsilo, jak musí být celá kniha promyšlená od začátku do konce :D, což mě vyděsilo a raději jsem psát přestala. A protože vždycky říkám, že je to nejchytřejší ženská na světě (nikdy jsem nepřišla na to, kdo je vrah!!!)! :D

Marilyn Monroe....protože je! (pořád!) strašně sexy...a má tu pihu
 
Meryl Streep, protože je to moje nová láska. Nikdy jsem ji jako herečku nijak zvlášť neobdivovala, ani neregistrovalala....se stydím a strašně jsem změnila názor! :)


Carrie.....protože Carrie! :)

Twiggy, protože je jiná, protože má krátké vlasy, krásné oči, dlouhé řasy, výstřední brýle....protože Twiggy!

Vůbec si neumím představit, jak by vypadal mix těchto všech žen! :) Kdo je Váš "vzor" nebo idol?? :)

12 komentářů

 1. Super téma Jani :) Audrey Hepburn, Meg Ryan, Meryl Streep a Carrie za mě taky JO :) Za sebe bych k nim pak přidala třeba ještě Audrey Tautou, Kate Winslet, Reese Witherspoon a spoustu dalších, na které si stopro vzpomenu až po publikování tohohle komentáře :D ;)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
 2. Aaaah, to jsou krásky! A Meryl miluju od mala, je tak dobrá!
  Za mě přidávám Audrey Tautou za její nepřístupnou křehkost, Chantal Poullain za to, že nestárne a mluví roztomile česky, Aňu Gaislerovou za to, že má styl a Vanessu Paradise za její díru mezi zubama. A taky Lindu Evangelistu za její dokonalost :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Se trochu stydím....jsem tak nějak zapomněla na Češky :))

   Vymazat
 3. Jani, já milovala Ami Winehousovou. Byl to TALENT, šla do všeho po hlavě a to se jí vymstilo. A měla styl. A její plakát jsem ve svém bytě taky měla. Teď máme v "obýváku" Nirvanu, Kurt měl podobný ba stejný osud. A ty tvoje ženy a Myynou i Kamilou zmíněné taky zbožňuji. Jedeme na stejné vlně tady u TEBE. pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, na tu jsem zapomněla. A Kurt to je love forever! ;)

   Vymazat
 4. Krásný výběr, Olivko :) Já bych tam určitě musela mít ne nutně v tomto pořadí - Audrey Hepburn pro tu její křehkost a laní pohled, Audrey Tautou, protože je roztomilá, je to Francouzka a Amélie z Montmartru je má srdcová záležitost :) Marion Cottilard, protože je to sexy Francouzka :) Elizabeth Taylor, hlavně za Kočku na rozpálené plechové střeše (Paula si necháme na jindy :)), Claudii Cardinale, protože byla tak hrozně ženská a sexy v Tenkrát na západě a měla tam úžasný hudební leitmotiv :) Ava Gardner, protože je pro mě symbolem té staré dobré hollywoodské krásy ... a pak taky samozřejmě Normu Jean, protože byla prostě božská a nosila mou velikost :)) Meryl Streep, protože to není taková ta klasická kráska na první pohled a přitom vlastně dokáže být neskutečně nádherná a pravdivá... Monicu Bellucci, protože takhle bych chtěla taky vypadat na prahu padesátky :) A úžasnou Carmen Dell´Orefice, protože to je můj důchodový vzor a na dvaaosmdesátiletou stařenku je zatraceně dobrá :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wau.......s důchodovým vzorem se zcela ztotožňuji!! Taky Monicu Bellucci, jak já jsem na ni jen mohla zapomenout.......CC to je jasný.....:)....byl by to asi článek bez konce :)

   Vymazat
 5. Olivko, ještě princezna Diana, od začátku dokonce nikdo pořádně neví jak to vlastně bylo................a pro mne byla úžasná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, aha....já bych ale strašně hodně chtěla vědět, jak to bylo!!!! Co mám dělat???

   Vymazat
 6. Šmarjá...Ten seznam by byl nekonečný!:))) Výběr je to krásný..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi joo, máš pravdu, jsem to krapet zkrátila :D...

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa