Papírové kornouty

pondělí 4. listopadu 2013
....na bonbóny pro malou Alžbětu, k jejímu svátku :). Normálně Bety stačí medvídci Haribo, ale k svátku, to musí mít kultůru :))

Potřebujete:
tvrdý papír
kdo neumí stříhat půlkruhy (já) řezačku z Tchiba
lepidlo
dekorační papír (můj je z papírového nebe z IKEA), kterým polepíte ten tvrdý
lepidlo
stužky
šikovnou sestru (při tvoření se ségrou jsem obvykle za "podrž", "přines", "zanes" :)))
Hotovo. Teď už jen naplnit! :))

9 komentářů

 1. To bude mít Bety tuze pěkné...:)
  Dora

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla a strašně jsem jí záviděla ty sladkosti uvnitř! :D :D

   Vymazat
 2. Jej, jsi hrozně dobrá! A šikovná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sim tě, to ségra, já jsem jenom na držení lepidla! :D Ale papíry a mašle ty byly moje :D

   Vymazat
 3. Jejda ty jsou krásné. Mám taky úžasně šikovnou ségru, děláme podobné věci, ale ty její vycházejí tak ...prostě vždycky je to ono. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, chápu, u nás je to takhle. Děláme jednu věc, ze stejného matroše a vždycky poznáš tu, kterou jsem dělala já :D :D :D

   Vymazat
 4. Bezva - a dobrá vychytávka s tou podložkou. Sololit nebo nějaký druh jemnější OSB desky? A stoly zůstanou nepoškozené... Strčit se to dá někam pod postel (u nás už ale ne - není místo:o)) nebo za skříň - to by ještě asi šlo :o)).. U jedné místní výtvarnice jsem byla unešena nejen její prací, ale hlavně obrovským stolem, na kterém byly stopy řezů, barev, cínu... No prostě holčičí ponk! :o))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sololit :)), já už pořezala a nabarvila tolik stolů, že je to nutnost! :D Desku jsme měli v kurzu kreslení, jako podložku. Ty jooo, ale holčičí ponk!!! Chci holčičí ponk! Až budu mít jednou svoji tvořící místnost, budu mít ponk. Jupíí, zas mám o čem snít! Díky, že jsi moje čtenářka!! :)

   Vymazat
  2. Hi:) Jsem na tom podobně. Kdysi jsem se bála, až jednou přijde doba, kdy děti vyletí z hnízda.. No, jedno už je fuč ale mladší ještě chodí na VŠ a fakt fest mu vyhovuje mama-hotel, že teda nevím, jestli se kdy vůbec dočkám své místnosti, kde bych měla svůj bordýlek, nic bych nemusela furt přenášet a schovávat... A možná i něco jako "holčičí ponk" :o))
   Ráda jsem se stala Tvou čtenářkou - líbí se mi tady :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa