For sale ;)

středa 22. ledna 2014
Kochat se interiéry nabízenými zahraničními realitkami se stalo mou vášní a u prohlížení jejich nabídek se celá tetelím blahem. Jsem královna "šmíráků" a moc ráda nahlížím, jak bydlí jiní. Vždycky si představuju, jak vypadají majitelé, jaké asi mají zaměstnání.....fantazie pracuje na plné obrátky! Tady tipuju, že pán bude věděc a paní nepracuje, stará se o domácnost, pánovi vaří kávu a chodí po špičkách, aby ho v bádání nerušila! :) Večer pak společně pořádájí čajové dýchánky pro přátele spojené s večeří a vedou tuze intelektuální debaty o všem možném!
Musím říct, že rozestlaná postel u mě doma nikdy nevypadá tak stylově a nedbale elegantně! :)

Mít tak prostornou chodbu je můj sen!

A něco mi říká, že u tohoto stolu bych jistě vymyslela něco dosud neobjeveného a dostala za to Nobelovu cenu!
...a v neposlední řadě musí být neuvěřitelné potěšení vracet se domů po tomto schodišti, případně po něm hopsat z bytu ven! :)

11 komentářů

 1. Ééééé, nemá někdo pár přebytečnejch melounů, kterejch bych ho mohla zbavit? :D

  OdpovědětVymazat
 2. Copak takovéhle šmírování, já jsem asi horší, já večer při procházce čučím lidem do oken, nezatažené žaluzie a rozsvíceno, to je něco pro mě, pak si říkám, jaké to tam kdo má a kdo tam asi bydlí a tak, děsný, ale léčit se to nedá. :-))) ale nedělám to pravidelně, není to žádná nemoc nebo porucha :-))))))

  OdpovědětVymazat
 3. Jééééé v kuchyni mají stejnou židli jako mám do nového hnízdečka schované já :-) jen mám bílou :-)))))) Krásné a hezky den Aja :o)

  OdpovědětVymazat
 4. ...a jdu dát alespoň bílé povlečení....krása Olivko, díky...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně začít! Třeba s bílým povlečením ;))

   Vymazat
 5. :) tak tenhle pán věděc rozhodně nebude:) s tak prázdným a uklizeným stolem a na takové židli by toho moc nevymyslel:) vidim to spíš na designera, kadeřníka, fotografa...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že jo, páč já bych právě na neuklizeném stole nic nevymyslela :) a na ant chair to musí myslet samo! ;)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT