Jak si stojím....

úterý 7. ledna 2014
....s plněním svých novoročních přání. Čtení věnuju dost času, taky se snažím fotit a velmi se snažím, zvlášť u focení, netrucovat. Ke čtení jsem si dala limit knížku týdně. Stejně jako na blog píšu článek denně, zavedla jsem režim i pro čtení! Já prostě musím mít řád. Snahu o focení bych přirovnala ke svým začátkům v autoškole. Naprosto propadám depresím a jsem jako slon v porcelánu! Druhou jízdu v autoškole jsem na křižovatce stála uhlopříčně,neschopna se rozjet. Jakž takž auto zvládat jsem snad "uměla" poslední jízdy před závěrečnou zkouškou. Je však pravda, že zmáčknutí spouště a radost z docela povedeného snímku bych přirovnala k pocitu, kdy jsem poprvé cítila moment, že můžu jistě pustit spojku, protože plyn zabral a ono to nezdechne. Pokud to s mým focením dopadne tak, jako je to se mnou za volantem, bude to dobré. Do životopisu bych si hrdě napsala "aktivní řidič".

 
via

10 komentářů

 1. Jani, musíš to brať z tej pozitívnejšej stránky. Keď spravíš chybu pri šoférovaní, môže to byť veľmi zlé a viac pokusov na nápravu nemusíme mať. Ale keď spravíš chybu pri fotení nič sa nedeje. Máš ďalších stotisíc pokusov na to, aby bola fotka dokonalá. Neber to tak vážne, fotenie musí byť radosť. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře, dobře :) a děkuji za povzbuzení. Už se budu radovat! :))

   Vymazat
 2. To s tým šoférovaním bude fajn, hlavne nesadať do auta so strachom, potom sa robia chyby :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sim tě, řídím šestým rokem a jezdím jak Fittipaldi :))), já se nebojím ;)))

   Vymazat
 3. Fotografovala jsem od dětství, pak přišel do mého světa muž, fotografoval tak krásně, že jsem sama přestala. Začala jsem znova po dvaceti letech před Vánoci pro utišení duše. Taky se učím. Držme si palce, je to veliká zábava.

  OdpovědětVymazat
 4. Kniha týždenne? no to ja mám nachystaných úbohých 12, jedna na mesiac. S fotením ti to pôjde to som si istá, táto zrkadlovková technika je zázračná, ale chvalabohu za tie jej digitálne vylepšenia. Hokusom pokusom sa potom medze nekladú:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se brzy "hokusom pokosum" k něčemu pořádnému dopracuju, brzooo! :)))

   Vymazat
 5. Jak jsem četla v mládí a nedělala skoro nic jiného, tak se dneska stydím... Ale musím se pochlubit, že mám čerstvě přečtené Žítkovské bohyně, hééč :) a za tři dny! A zrcadlovka? Taky mi to dává zabrat a kolikrát vytočí, ale nedám se!:)) Přihlásila jsem se do fotoklubu a momentálně procházím kursem. Zítra budeme trénovat WB, tak bych měla být zas chytřejší, i když.... :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já dřív četla o moc, o moc víííc! Proto to chci vrátit zpátky. Chybí mi slovní zásoba, spoustu slov hledám v pravidlech...člověk hrozně zakrní, když nečte! :) Hodně zdaru s focením! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT