Crème de la crème

čtvrtek 13. února 2014
Pamatujete na "le rosé poudre"? Tak dnes mám pro vás "crème de la crème". Nejfajnovější smetana sebraná ze smetany. Třešnička na dortu. Volně přeložená definice "crème de la crème"..... Francouzština je prostě báječná, nemyslíte? A smetanová je krásná barva...a taky zrovna čtu Smetánku z Provence (ne že by to s tím nějak souviselo).... :))

Mějte všichni dnes ten nej den, prostě den alá crème de la crème!

Zdroj

8 komentářů

 1. Miluju osobně smetanovou a krémovou barvu. Je jemná, lehká, elegantní a umí být i sexy. Mám ráda barvy, ale jsou dny, kdy se do ní zahalím a připadám si výjimečná :-) bára.kára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, barvy jsou fajn, ale někdy je to fajnovější bez nich :))

   Vymazat
 2. Když vidim tu slečnu na třetim obrázku, říkám si, že je na čase zase přestat jíst sladký. Ach jo. Ale jinak krásný, všechny světlý a pudrový odstíny mám ráda a ta první fotka...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už přestala :D a dokonce už je to i vidět, ale do slečny mám pořád ještě hodně daleko ;))). A TA první fotka!!! :)

   Vymazat
  2. Jsi dobrá!!! Nejlepší! Protože já bez sladkýho asi nemůžu být. Ale musím, fakt musím. Ach jo. :)))

   Vymazat
 3. Smetanová a krémová,oh,oh! Doporučuju jogurt Eridanous, přírodní v řeckém stylu z Lidlu, má tu nejdokonalejší smetanovou barvu co znám. Vždycky, když ho jím, nemůžu se vynadívat. Samosebou je strašně dobrý.martina

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT