Karel&Karel

čtvrtek 27. února 2014
Kdo sleduje facebook, ví o projektu Karel&Karel nás čtyř blogerek. Nika, hamoun v dobrém, což je mi blízké, skoupila ve výprodeji všecky jelení hlavy co v Kiku měli a pak se teprv zamyslela, co s nima. Všechny by je nevyužila, to já zas jo :), napadlo jí tak oslovit jelení fanynky a fanynky tvoření, a společně jsme domluvily tento projekt. Nika každé z nás poslala pár jeleních hlaviček a fantazie dostala zelenou.
Protože jsem Oliva druhým jménem "marnivá" a každou sekundu svého života myslím na parádu (však vy víte, já a zrcadla, já a foťák......), nemohlo to dopadnout jinak! Jelení hlavy střeží mé šperky. Já jim za to dovolím se parádit, když já šperky zrovna nenosím. Spokojenost na obou stranách! A znáte to: Sdílená starost, poloviční starost! :) Díky Niko, Jane a Lusy, bylo to fajn! :)

7 komentářů

 1. Paraaaada...ako pozeram, oni neboli rovnaki...super vyuzitie...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, dvojvaječný bartia to boli ;-)

   Olív, je to super magnifique! Už viem kam s ostatnými. A tá tieňohra na foto. Vy ste všetky tak super originálne. Mám radosť.

   Vymazat
 2. To jsou teda parádníci! Cs cs cs cs.... :))))

  OdpovědětVymazat
 3. Tak je to definitívne potvrdené - Nika nám poslala poriadne márnivé a fintivé (po)tvory:-). Budeme mať čo robiť, aby sme ich parádivosť uživili! Stavím sa, že títo dvaja budú pýtať nové retiazky, prstienky, brošne... minimálne každý týždeň... Nika, ty si nám dala!;-)

  OdpovědětVymazat
 4. To je super nápad... včera jsem nakukovala k Jane. Moc pěkně jste to holky vymyslely :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Holky, nádhera .... super nápad a úžasná provedení .... Marki

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT