Libí se mi...

pátek 28. března 2014
...holky s fotoaparátem! Po takové fotce já toužím! Ráda bych měla hezkou fotku, na které nebudu vypadat jako lívanec (holá nemožnost) a tohle by mohlo být řešení. Dát si před obličej fotoaparát. Abych to vysvětlila, když vidím objektiv, můj obličej reaguje podobně jako Harry v Sexu ve měste, když se s Charlotte fotil do New Yorkeru k oznámení o jejich svatbě. Běžně se tvářím celkem normálně, pokud všechna zrcadla na světě nelžou, ovšem výsledný efekt na fotce, to je jiný kalibr.
...a je velmi důležité mít u toho rudé nehty...

...a být v negližé ! ;)4 komentáře

 1. To jsou moc pěkné fotky! Taky bych takovou brala, bohužel se mi moje portréty od jiných nelíbí...bára.kára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Já se totiž nejlíp umím vyfotit sama, pak jsou fotky ještě jakž takž koukatelné :D :)))

   Vymazat
 2. ahoj,

  díky za Vaše psaní a fotky- krásné, krásné. Ale? nereagoval Chandler v Přátelích? Sex ve městě má dcera zakázaný, tak ho skoro neznám. Monika, Chandler a náhradník ženicha na fotkách Joye. To si pamatuje, protože mi dělá obličej na focení to samé. Ale Vaše fotka s foťákem JE hezká a jste blond a krásná a ten červený neht, tjádydádydádydá, takhle jsem přece chtěla vypadat taky. s přáním krásného fotogenického jara- Jiřina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jiřinko, za prvé musím poznamenat, že máte krásné jméno. Myslím, že musí být úžasné jmenovat se jako květina! :) A jste vtipná! :))) Na Přátele já dočista zapomněla. Díky za připomenutí! Krásný víkend přeji :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT