Tajnosti

pátek 16. května 2014
Filmový tip pro upršené večery. Teda, prý neprší všude, ale u nás už druhý den a to dost. Počasí tak akorát na zavrtání do peřin a pouštění filmů. Vždycky kouknu z okna a prohlásím "Zákaz vycházení by měl být!". Tak k tomu filmu. Tajnosti. Film Alice Nellis.

 
Vždycky si říkám, jak psát o filmu, který Vám chci doporučit a zároveň neprozradit jeho děj. Fakt těžké. Teda spíš nemožné. Mám ráda Alici Nellis, bavily mě její Nevinné lži i Perfect Days a taky Výlet.


8 komentářů

 1. Alice Nelis, Iva Bittová a hlavně Nina Simon...víc dodávat netřeba. Film, který baví i po vícerém shlédnutí. Film, který zrcadlí skrytá zákoutí ženských duší, srdcí... Proto mu někteří muži nerozumí/nebere je tolik, ale to vůbec nevadí. Zvlášť když venku prší. (U nás tedy jen občas přeháňka. Jsem za déšť teď ráda, ikdyž ne vždy se mi "hodí", ale bude líp, koukni na předpověď :o))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky a výstižně jsi to popsala, i s těmi reakcemi mužů! :)

   Vymazat
 2. Dlouho už plánuji si tento film pustit. Od Alice Nelis můžu doporučit Revival z loňska. Je to moc povedený film. Doufám, vzhledem k předpovědím, že už po dvou dnech deště neplavete, a tak se můžeš zavrtat do peřin ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 3. Ten film se mi moc libí. Videla jsem to asi stokrát:-)

  OdpovědětVymazat
 4. je v ňom krááásna music!..veď...ako inak..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nejlepší. Já si málokdy hudby ve filmu všímám, ale tady to bylo hned! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT