Make-up

pátek 13. června 2014
Kromě šatníku jsem se snažila vyletnit i líčení. Co se líčení týká, jsem takový slon v porcelánu a můj top je pudr, líčka, řasenka, rtěnka, nazdar! Strašně moc ale toužím po broskvové pleti (když už toto ovoce připomínají mé tváře svým objemem) s nádechem bronzu. Tak nějak to vypadá, to o čem se tu složitě rozepisuji...

 via

A fakt jsem se snažila. Vzala rozjasňovač, stoupla si naproti oknu (bo světlo je třeba), abych jako docílila co nejpřirozenějšího tónu pleti a venku se pak někdo nezalekl divného odstínu. A jak to dopadlo? Jako by mi přes obličej prošlo stádo slimáků. Bronz tam byl, ale rozmatlat do ztracena to fakt nešlo a linie rozjasňovače byla velmi výrazná, jako cestička, kterou slimouš nechává při své cestě světem. Rozjasněná jsem ale byla až běda, smála jsem se!
Kdo mi poradí??? Já se toho lesku ve tváři nechci vzdát!

10 komentářů

 1. :D Řekla bych, že v případě obrázků to je dobrá práce s Photoshopem a v praxi to bude asi o pěkně drahém bronzeru, který nedělá slimáččí stopy :). Třeba Guerlain...? Já nevím... :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hej! Kdo vymyslel Photoshop??? Všude samý podvoóóód :D :D

   Vymazat
 2. Souhlasim s Myynou, ze ten lesk ve tvari modelek dodava Photoshop. V realu pak potebujes stetcem sjednotit prechody mezi bronzerem a zbytkem tvare. Hod do strejdy Googla "bronzer blender brush" a uvidis, co ti poradi. Bronzer chci taky nejakou dobu vyzkouset, tak dej vedet, jak jsi dopadla. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O víkendu budu poctivě trénovat, najdu si videa! .)

   Vymazat
 3. Když se člověk trochu povznese nad dokonaly styling modelek (ano bez photoshopu by efekt vpravdě nebyl takovy), doporučuju některý z tekutých rozjasňovačů/bronzerů zn. Benefit.....pak myslim, ze obr. 1, 2 je plus minus realny vysledek :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám Benefit....teď mám depresi, je to jasně rukama :D

   Vymazat
 4. Doporučuji projít stránky http://www.lisaeldridge.com/video/

  OdpovědětVymazat
 5. Chanel Les Beiges - pudr, který udělá ksichtík jako broskev:-) nám, co máme světlé vlasy a nikoliv olivovou pleť

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT