Se picnu...

sobota 28. června 2014
Milá Evo,

dovol mi Ti (my jsme si s Evou v mailu začly tykat, víte?) tímto z celého srdce poděkovat! Děkuji, že ses rozhodla vykompenzovat mé velké zklamání z výstavy věnované myslivosti. Musím upřímně napsat, že se Ti to více než povedlo. Děkuji Ti také za to, žes mě přesvědčila o tom, že ještě stále extistují lidé, kteří svou práci dělají s láskou, nadšením, odhodláním, dělají ji poctivě a precizně, protože pořád jsou na světě lidé, kteří to následně dokáží ocenit!
Muchlám si tady Tebou zaslaný katalog k výstavě, která se konala ve Vašem muzeu, tady, těším se, až si dnes nastříhám pexeso a s chutí si ho zahraju. Největší dík za Myslivcovu kuchařku, to bylo tak velké a TAK MILÉ překvapení, že to ani popsat nedokážu. Pištěla jsem radostí a trošku vyděsila klienty, kteří zrovna stáli nedaleko a možná se i báli o svůj život. Byla vidět úleva v jejich očích, když jsem svůj projev doprovodila také slovy "jéééé" a "ježiši, já mám radost" a taky "já se zblázním" (ona se ještě nezbláznila???).... Celý víkend si budu všechno hezky prohlížet a pročítat a radovat se.

Posílám ty nejsrdečnější pozdravy,
Tvoje OlivkaTakže Eva, nejen že je má čtenářka, což už samo o sobě je ta největší odměna světa, ale ještě mě takto překvapí!
Děkuju Vám všem, co mě čtete a chodíte a komentujete. Ta euforie z toho všeho se opravdu vyjádřit nedá. Je to od Vás nesmírně vesmírně milé! Mám Vás fakt ráda a ráda Vám píšu!

2 komentáře

  1. Milá Olivko, mám radost, že máš radost...však ty mi jí taky každý den svým blogem děláš.
    Lovu zdar! E.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT