Azuro

pondělí 21. července 2014
Prvním dnem smůla špatného počasí skončila. Dopoledne to ještě nebyla úplně značka ideál, ale aspoň přestalo pršet. Přijela jsem přeci fotit azuro, bílé písčité pláže a liduprázdno. A všechno, co jsem si vysnila, se splnilo! Fotky jsem nijak nedobarvovala, neupravovala, nic. Tak, jak jsem zmáčkla spoušť, tak to tady vidíte. Říkám to jen proto, že je to určitě první dovolená, ze které jsem si nepřivezla žádnou pohlednici. Já jsem asi nikdy nic tak umělého neviděla. Myslím, že u Baltu je příroda krásná sama o sobě a žádné červánky z photoshopu (velmi populární právě na pohlednicích) opravdu nepotřebuje. Všechno to působilo velmi uměle, ale ony obecně suvenýry tam byly tak "trochu" mimo mé chápání. :))

 
 
Ne, že bych se tak cítila a chtěla se na blogu ukazovat v plavkách :D (proto z dálky!)...
 
...já jen mám pořád potřebu dokazovat, že jsme koupali a v neoprenech to fakt nebylo! :))


 


Co mi u Baltu vážně vadilo, byla naprosto nepochopitelná vlhkost, vzhledem k neustálému foukání větříku, a proto jsem celý pobyt trpěla syndromem "bad hair day". Šátek "na uklízečku" to jistil!


13 komentářů

 1. Vítej doma ! V Polsku jsem byla už je tomu hodně let, ale dodnes na něj strašně ráda vzpomínám. Rozhodně lepší než Chorvatsko, na to mám tak trochu alergii už jen z důvodu přemíry krajanů :-) A ty pláže .. neskutečný! Taky si pamatuju, že tam tenkrát nebyla ani noha, jen pořád foukalo. Tak fajn, že počasí vyšlo. Ono totiž když si něco hodně přeješ, tak to taky potom vyjde :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem tolik ráda, že této destinaci nefandím sama, děkujů!! :)

   Vymazat
 2. Ta hloubka!
  Nejvíc mě baví hloubka tvých fotek - i když doma na gauču: já teď prostě vidím/cítím/slyším, jak hluboké to moře je!!! Jak široké jsou pláže.
  Dost dobrá atmoška, takhle při pondělním ráno. Díky ti.

  OdpovědětVymazat
 3. Heeeeej, Olívka v plavkách! Písečné duny! Moře! Já už chci taky dovolenou!!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Héééééj, to tu zas dlouho nebude. Olivka neleze do plavek každý den! :D

   Vymazat
 4. Co mě fascinuje je ta LIDUPRÁZDNOST <3 Kdyby v létě byly naše provensálské pláže takhle nožkou neposkvrněné, tak by to byl dokonalý ráj na zemi... V leních pařácích to zde spíš vypadá jako vylodění v Normandii :-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš co je strašné? Já těm provensálským plážím odpustím prostě všecko. Ať mě tam třeba ušlapou! :D :D Krásně vtipné přirovnání s tou Normandií! :D

   Vymazat
 5. Já ani netušila, že je v Polsku tak krásné moře a písek a všechno, sbohem Karibiku (ten tedy neplánuji), za rok jedu do Polska k moři :-))) Kolik stupňů má voda a olik má vzduch? Fakt jsou ty fotky hrozně krásné. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzduch v době našeho pobytu krásných 23, v den odjezdu dokonce 30 od rána. Moře nebylo nejteplejší, ale já tam zas lezu kvůli osvěžení. Teplé piju jenom kafe! .) Opravdu to není žádná Sibiř, nenech se odradit. V pohodě jsem si zaplavala a modrá jsem ani trochu nebyla. Děkuji Ti! :))

   Vymazat
 6. Ty máš krásnou mašli! Olívka nezklamala....z Tvých fotek je ten sever úplně cítit, těším se na další....pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Vokopko, tys taky nezklamala. Děkuji Ti za Tvé milé komentáře! :*

   Vymazat
 7. Byla jsem - viděla jsem - a určitě vyrazím směr Balt znovu ♥ Iva

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT