Bílá to vyhrála

úterý 8. července 2014
Ani zelená, ani modrá. Všecko jsem to zabalila do bílé. "Pařížanka" psala něco o tom, že má pohovky přikryté přehozy. Je to chic a pohovka je chráněna před nálety domácích mazlíčků. Náš Eda pohovku taky rád, ale to jsme vyřešili nákupem polštářů pro něj a už nás neutlačuje. U nás tedy přehoz čistě módní záležitost. .) Líbí se mi, že teď pohovka vypadá jako připravená na malování a vůbec mi to neva. Působí to hrozně letně a čistě a v pokoji je díky tomu i hodně světla. Bílé povlaky na polštáře jsem si byla vyškemrat u mé drahé mámí, která jednou z nasysleného damašku nechala u švadleny našít povlečení a ze zbytků, aby se damašek využil do posledního "drobku", malé poštářky. Každý je jinak velký, některý má šev uprostřed, ale výsledek je bezvadný. Vypadá to efektně a ještě je to ten nejpříjemnější materiál na světě! Nemačká se, chladí a je hezky měkký.Přesně tak to vypadá, když se na ní sedí. Nic jsem pro Vás nečančala ani nevyhlazovala. Prostě jsem si poseděla a pak to vyfotila. Jakýpak štráchy.

PS: Ještě chvíli budu domov proměňovat podle Pařížanky a "někdo" tu knihu asi brzy spálí! :D :D

6 komentářů

 1. Jani mne sa to tiež páči. Presne ako si napísala je to čisté, svieže a letné. Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Ójé, to nebudu spát, já tu nai sedačku tak nemám ráda, že ji snad taky zabalím! Damašek je nejlepší a vše vypadá fakt krásně. Vždyť rozmačkané materiály len, bavlna atd. jsou teď neuvěřitelně chic! I váza se povedla. Někdy hold potřebujeme nakopnout abychom ze sebe dostali vše, co v sobě máme ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zabal, je to bezvadná činnost a úžasný ventil, zvlášť, když tu věc v původní podobě moc nemusíš! :D :D A děkujů, že se líbí :* :*

   Vymazat
 3. Jeeeeeeeeeeeeeee,
  jak já bych se k vám šla poválet!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pojď, přijeď! Nikde se nepoválíš tak krásně, jako u nás, to mi věř! :*

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT