Foťáky!

pondělí 14. července 2014
Bez nich by to vážně nešlo! Obzvláště na dovolené. Já už jsem zvyklá denně fotit všechno co mě zaujme. Natož na prázdninách, jasná věc! Už jsem slyšela, že vzpomínky jsou víc než fotky, že ty Vám nikdo nevezme. Jenomže, mě za den zaujme a nadchne tolik věcí, že bych měla hlavu jako vzducholoď. Já si nemůžu všecko krásné pamatovat. Já to musím fotit.
U mě jako u všeho, tak i u fotoaparátů, platí pravidlo "čím víc, tím líp". Takže zrcadlovka, polaroid, digitál (pro sichr) a jednorázový z DM drogerie (poprvé, se těším na to překvápko, když budu čekat na vyvolání filmu) za krásných jedno sto padesát devět ká čé.


8 komentářů

 1. To je parádní arzenál...foť, foť, foť nebo tě sní myš...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :* fotila jsem!!! Snad budeš spokojená, nejmilejší Vokopko! :)

   Vymazat
 2. Pred pár dňami som sa tiež nemohla dočkať na vyvolanie filmu, skúšala som oprášiť starý automatický foťák a poviem Ti mala som také malé déja vu:)ako keď sme si museli vždy pekne počkať na fotky, super pocit. Vzrúšo, či aspoň čosi vyšlo a úplne iná atmoška na fotkách ako digitálom. Teším sa na foto!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A o to tu běží! A tu atmošku! Taky se moc těším!!! :))

   Vymazat
 3. Wau! To je výbavička! Ale dobrý nápad s tím jednorázovým, asi si ho na příští víkend na dovču taky pořídím :-D bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řeknu Ti, úplně divný pocit s tím fotit :D, jakoby ta "krabička" byla prázdná! Tak snad nebyla :D :D

   Vymazat
 4. Musím říct, že mi loni taky zkusili jednorázový foťák pod vodu z DM a musím přiznat, že k moři celkem nic moc:( bazén by byl supr, čístá průzračná voda, ale v moři fotky byly zašedlé. Snad se tobě povede lépe ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Audry, tenhle nebyl "podvodní", alébrž klasický "nadvodní", suchozemský :D :D, tak snad nebudu zklamaná! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT