New babies

čtvrtek 31. července 2014
Jsem taková straka obecná. Co se třpytí, "snáším" do hnízda. Na zlatých doplňcích jsem snad nikdy v životě neujížděla tolik, jako právě teď. Moje nové úlovky do sbírky... Co Vy a šperky??? Protože já znám jednu šťastnou bytost, které stačí hodinky a brýle, velká závist!!!


Najdi sedm rozdílů! :D Aneb...jak jsem se nemohla rozhodnout mezi leskem a matem. No, tak se rozhodovat prostě nebudu. Mám oba!

A ještě jeden, rockerský! 

15 komentářů

 1. Ten rockerský je boží! Moc pěkné. Ale buď v klidu, já nejsem ten člověk, kterému by stačily hodinky a brýle :-D Za prvé brýle nenosím a za druhé, moc ráda se blyštím ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, tak mne stačia len okuliare. Pritom mám rôznych doplnkov veľa. Len akosi v rýchlosti, keď odchádzam z domu to vždy zabudnem na seba nahádzať. Slnečné okuliare mávam pri kľúčoch od auta, tak tie mám vždy. Asi si tie rôzne krásne čačky budem musieť dať do auta. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu říkám plán, dávat brýle ke klíčům od auta, protože paradoxně brýle jsou to, na co zapomínám a nikdy je nemám (a deštník!) :)))

   Vymazat
 3. No vidíš, tak už sis odpověděla sama co já a šperky :) A naprosto mi to vyhovuje, Ale něco ti řeknu, jedny hodinky mám zlatý a miluju je! Takže za mě zlatý šperky ano! Nosím výrazné brýle i hodinky a proto mám pocit, že už se to s ničím jiným nesnese a když si dám nějaké náušnice nebo náramek, necítím se v tom. Holt minimalista i v tomto. Ale občas si nějaký krásný šperk koupím, naposledy třeba náhrdelník od Tyformy a dokonce už jsem ho dvakrát měla na sobě :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, a já Ti to opravdu a bezelstně závidím! :)) A gratuluji k "vyvenčení" náhrdelníku. Dvakrát říkáš, jo???? Ty bláho! :))))

   Vymazat
  2. Jo jo, přesně tak to bylo, jeden vánoční večírek a jedna pracovní schůzka :))) Pěkný nový vzhled blogu!

   Vymazat
 4. To já jsem asi nejšťastnější, protože od dob mobilu nenosím ani ty hodinky. Akorát brýle a snubák. Jenže ten vypadá jako kroužek na ptáky, tak se prý nepočítá :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš, Klári, já občas i zjistím, v červenci, že mám na hodinkách zimní čas...nebo v poledne, že je sedm a že mám zřejmě vybitou baterii. Já prostě musím mít všecko, ikdyž to neslouží svému účelu! :D :D

   Vymazat
 5. Šperky jsem nikdy moc nenosila, teď už vůbec, ale moc se mi líbí a vždy si jich na každém všimnu a obdivuji každého, kdo si při oblékání vzpomene i na tyto detaily. Ale i já si tak jednou za rok vzpomenu. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se snažím si opravdu každý den něco vzít. Když mám hodinky, tak už neberu náramky atd., ale snažím se hezky decentně! :)

   Vymazat
 6. moc hezké úlovky.
  Já nosím jen zlato:-)
  Vše co je zlaté musí být moje:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Mne stačí k šťastiu snubný prsteň. Na náušnice si spomeniem zriedka a náhrdelníky či náramky sa mi presúšajú nepoužívané. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT