Psí život

pátek 25. července 2014
Knížky Petra Mayleho mám moc ráda. Vy víte, že na Dobrý ročník já nedám dopustit, ať už v jeho knižním nebo filmovém zpracování, psala jsem tady. Proto i na dovolenou jsem jela vybavena knihami již zmíněného autora. Podfuk jak víno a Podfuk v Marseille. Kdo sleduje instagram, tak včera jistě zaznamenal tuto fotku....


...jsem se, úplně trapně a zbytečně, snažila Edovi zpříjemnit deštivé dopoledne, když já koukala na film. Pak však nastala situace zcela výjimečná, vypnuli nám elektrický proud. Ha, já knihou nepohrdla narozdíl od toho teríïéra, jak píše Malye, hlučného malého mizery s omezenou inteligencí. A to je přesně ono, občas prostě musí zakročit vyšší moc, aby mě odervala z kyberprostoru, který mi byl dovolenou a absencí všudepřítomné wifi odepřen a nyní mě láká dohánět vše, co mi na pinterestu, instagramu, facebook a Vašich blozích uniklo.
Knížka se čte na jeden zátah a budete se bavit, slibuju. Je to vážně prázdninové čtení. Knížka, kterou napsal sám život, psí život....psaná v první osobě, a tou je pes jménem Kluk.
4 komentáře

  1. Díky za tip, v popisu hlavního hrdiny shledávám jistou podobnost s naší teriéro-kdovíčím :-) Teda až na tu inteligenci, občas si přeju, aby byla trochu blbější...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. My máme rovněž hlučného malého mizeru, ale rozhodně ne s omezenou inteligencí, je pěkně vychytralý. Jak velmi výstižně poznamenala jedna paní při pohledu na něj "jéé, pejsek filuta!"..... :)

      Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT