Recyklace&DIY

pondělí 4. srpna 2014
Protože, že je mým "posláním" v tomto životě, zřejmě!!!, hromadění věcí, jsem také zarytá ekoložka a je mi fakt proti srsti něco vyhodit. Odpad však produkuje každý, to je jasná věc. V tomto případě všechno velmi velmi pečlivě třídím a házím, kam to patří. My doma, vč. rodičů a sestry, sbíráme například plechovky, které pak odnášíme do sběrny kovů, protože na ně prostě není kontejner. Žádný plast neskončí ve směsném odpadu. Na papír jsem si našla firmu, která dodává papír pro výkup do papírem a já jim sbírám všechny letáky, noviny, časopisy, použité obálky a ještě s tím otravuju všechny v práci, aby taky "sbírali" a tak si svorně hrajeme na "hujery" a já se potutelně usmívám, když kolegyně ráno z kufru auta vytahuje svázané balíčky reklamních letáků.... A třeba se sklem mám problém a snažím se s ním naložit dle nejlepšího svědomí vědomí. 
U tohoto DIY se spojila má vášeň pro recyklaci a také pro sbírání ubrousků! Poslouží pak jako váza nebo úložný box na tužky...

A jak jste na tom Vy? Třídíte?

14 komentářů

 1. Jee my jsme uplne stejni :-) do sbernyho dvora vozime i vicka od jogurtu :-) to mam radost, ze je "nas" vic!
  Viola

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem sysel a snažím se třídit vše, co jde. Dokonce po spolubydlících třídím to, co už vyhodily do směsného odpadu :-D Tvůj nápad na DIY je moc pěkný, čekala jsem spíš nějaký svícen, ale na ten je asi sklenice moc vysoká. Moc pěkné ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty bláho! Tak ty jsi supertřídič! Na Tebe ještě nemám :D

   Vymazat
 3. Krásný nůžky, musím zajásat! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Hezke DIY. A ty nuzky !!! Jo a taky hezky novy design blogu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, jsem ráda, že se nový design líbí! :)

   Vymazat
 5. Nůžek jsem si všimla, až když teď čtu komentáře - ano, moc krásný:) Ale hlavně jsem chtěla pochválit povedené DIY a Tvůj oddaný vztah k recyklaci. Za to zasloužíš velký obdiv.

  OdpovědětVymazat
 6. super diy :) niekedy to vyskúšam

  http://lifebyteenboy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 7. Jani skvělé DIY i závěrečný styling. Já taky třídím, až si někdy říkám, že jsem ujetá, když uklízím a každý mini kousek házím do žlutého pytle :-D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třikrát nazdar žlutým pytlům! Styling není můůůj, je tam zdroj :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT