Koupit květiny!

středa 24. září 2014
Jak tak pravidelně sjíždím nabídku zahraničních realitek, opravdu se u toho směju pod vousem a utvrzuji se v tom, že na ty naše, české, raději nekoukat. U nich si najmou člověka, aby to krásně načančal a my se neobtěžujeme ani umýt nádobí ve dřezu a schovat flašku s jarem (to fakt není nijak designově zajímavý kousek, nee?), o špinavém prádle ani nemluvím.
Včera jsem narazila na tento byt. A zas je v něm modrá. Asi to aktuálně bude populární barva. Byt má jen dvě místnosti a přesto mu to na ničem neubírá. Je bezvadný. Dva malé stolečky místo klasického konferáku se mi taky zamlouvají. Doteď jsem je vnímala jako "něco k opěrce", kam si postavím sklenku s vínem nebo odložím knihu. Působí to hezky vzdušně. Zvážím! .)
A při pohledu na krásný balkón si značím "Koupit květiny pro podzimní balkónový dekor!!!"...páč ty muškáty po nájezdu nějakých breber už se asi nevzpamatují! .)
Více fotek tady.


 4 komentáře

 1. No to je nádhera! Já jsem teď svoje tři venkovní parapety zredukovala na jeden, ale bylinky a muškáty zatím nechávám. Přemýšlím o nějakém vřesu. Jen netuším jak dlouho mi vydrží. Na české realitky raději nekoukat! To, co realitky publikují za fotky je s prominutím na pár facek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych taky nechala, kdyby mi chudáci neumřeli! :D :D A facky bez pardónů! .)

   Vymazat
 2. Byt je to nádherný, to musí dát práce to takhle vypiplat. A jak píšeš, jen kvítka tomu chybí;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ale nepíšu, že tomu chybí kvítka, ale že mému balkonu chybí, když vidím tento! :)) Hezký den! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT